dr n. med. Marek Bednarski

Leczę u doktora Bednarskiego troje swoich dzieci. Ostatnio wyprowadził mojego 6mc syna z RSV, w warunkach domowych. Doktor jest WYBITNYM specjalistą, ma ogromną intuicję, nie leczy według schematów czy ogólnych wytycznych. Widać jego wieloletnie doświadczenie. Nie nadużywa antybiotyków, jest naprawdę zaangażowany w leczenie i los małych pacjentów. Tylko jemu ufam jako lekarzowi. Szczerze mówiąc to widać, że doktorowi nie zależy na pieniądzach, często naraża swój kark dla dobra pacjenta. To jest naprawdę godne podziwu w czasach, gdy lekarze są tak bardzo podporządkowani bigfarmie. Jeśli ktoś szuka lekarza do pogawędek to fakt, będzie niezadowolony, ale nie chodzi o to, by lekarz był miły, tylko skuteczny, a Pan doktor Bednarski właśnie taki jest! Panie doktorze życzę 200 lat życia! Dziękuję za to, że nigdy nie odmówił Nam Pan doktor pomocy, a w razie leczenia jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym.

Lekarz super nie mam zastrzeżeń. Ma swoje zasady ale co to leczenia i podejścia wie co robi pomògł mi jak i mojemu synowi jestem bardzo wdzięczna i z całego serca polecam mimo negatywnych wpisów.

Pan Dr Marek Bednarski jest wspaniałym lekarzem a nie facetem od plotek i spozierania w oczęta. Lekarza oceniam za fachowość i trafność diagnozy, a nie za czarowanie pacjenta/ki. Czy w stosunku do tych marudnych pacjentek, jest nieuprzejmy ? czy może ich oczekiwania są z poza medyczne ? Jako lekarz i człowiek mający zapewne własne problemy, może mieć także chwile trudne, nie zawsze wyrażające się "szerokim uśmiechem". Czy my pacjenci, zawsze jesteśmy grzeczni i uśmiechnięci ???

Jeśli ktoś nie zna lub nie słyszał o nim może się zniechęcić po pierwszej wizycie. Mi to nie przeszkadza, że czasami powie cośdo mnie nie miłego i mówi na "Ty". Dla mnie najważniejsze jest zdrowie mojego dziecka a doktor zawsze pomoże i trafnie postawi diagnozę.

Trudno odnieść mi się do kompetencji, ponieważ byłam u tego lekarza raz i nie w jakiejś ważkiej sprawie. Fakty, którymś rzucają się w oczy: Zwraca się na "Ty" do pacjenta, krytykuje i wyśmiewa metody innych lekarzy poddając w wątpliwość również inteligencję pacjenta (jak by pacjent wiedział sam jak się leczyć, na pewno nie musiałby przychodzić), jego uwagi potrafią być złośliwe i zupełnie niepotrzebne. Rutynowy, z podejściem z poprzedniej epoki: "skończyłem medycynę jestem alfą i omegą". A przecież lekarz to szczególny zawód...

Pisze tutaj ponieważ czuję się w obowiązku, żeby ostrzec Was przed dr Markiem Bednarskim. Wiem, że ma tak samo dużo zwolenników co przeciwników, wiem, że słynie z tego, że nie faszeruje dziecka antybiotykami, ale wiem też, że jest najbardziej aroganckim i bezczelnym człowiekiem jakiego spotkałam. Nie to jest jednak najważniejsze. Najważniejsze jest to, że nie sprawdził się jako lekarz i dzięki niemu niemal wylądowałam z dzieckiem w szpitalu z bardzo ostrym stanem zapalnym. Mój syn był leczony przez doktora na zapalenie oskrzeli, podczas kontroli (piątek) lekarz stwierdził, że wszystko jest w porządku, mały zdrowy. W sobotę dziecko zaczęło gorączkować-byliśmy w szpitalu- osłuchowo ok, stan zapalny, w poniedziałek zrobić badania. W niedzielę gorączka sięgała 41 stopni. W poniedziałek z rana zrobiłam synowi morfologię i CRP wyszło mu 57,3 (norma od 0 do 5). Poszłam do dr Bednarskiego (niestety nie udało mi się do niego zarejestrować, ale dowiedziałam się, że jest w przychodni), przyjmował dorosłych. Pewna starsza Pani przepuściła mnie w kolejce, weszłam z dzieckiem, na co usłyszałam "WYNOCHA". Dopiero jak udało mi się odezwać, pokazałam lekarzowi wynik. Przyjął nas, osłuchał dziecko ( w nerwach wyszarpał mojego synka...), stwierdził grypę i kazał podawać Ibuprofen na zmianę z Paracetamolem i tyle..... przy takim wyniku CRP. Długo nie myśląc skonsultowałam dziecko prywatnie z bardzo dobrą Panią doktor z Wrocławia-bardzo ostra angina i zapalenie uszu. Długo znosiłam dogryzanie i arogancję Pana dr Bednarskiego, wierząc, że jest dobrym specjalistą (w oparciu o opinię innych), jednak tym razem przesadził. Zawiódł jako człowiek i jako lekarz.

Nie jest ważne czy lekarz jest miły ważne jest to że zna się na tym co robi i nie jest naciagaczem i nie wciska tysiąca środków które nic nie dają. Dziękuję za leczenie dzieci ją nie potrzebuje żadnych innych konsultacji dr Bednarski wystarczy

Leczymy u niego nasza córke i zawsze nam pomaga jak cos sie dzieje jest dostępny o każdej porze pod telef.

Bardzo dobry lekarz, wybitny specjalista, kompetentny, konkretny, zawsze trafna diagnoza. Odkąd zaczął leczyć naszą córeczkę, zapomnięliśmy co to antybiotyki, powinien uczyć innych pediatrów jak leczyć dzieci. Dziękujemy!!!

Doktor co prawda minął się z diagnozą ale nie jako jedyny więc pretensji nie mam, zdiagnozował skazę białkową a było to łojotokowe zapalenie skóry, zdiagnozował to dopiero alergolog, trzech innych pediatrów potwierdziło diagnozę dr, robi wrażenie konkretnego faceta,