dr n. med. Marek Beniowski

Hepatolog, Internista, Choroby zakaźne

2,9
2,9

Nie polecam, nie pozwolę sobie żeby lekarz na mnie krzyczał w gabinecie i wyzywał od idiotów, i na koniec dodał ze mam sobie poszukać innego lekarza, porażka .

Podczas wizyty i przedstawienia mojego problemu Pan Doktor przejął się moją sprawą, a po wizycie zadzwonił i udzielił odpowiednich informacji. Niektórzy mogą odnieść wrażenie, że Pan Doktror jest nieprzystępny , ale nie każdy jest mistrzem słownych maratonów. Proszę zaufać i przekazać problem Doktorowi. Ja czuję, że trafiłem w dobre ręce.

bezczelny, ciągle mi przerywał, arogancki, rzucił mi wynikiem badania LTT i stwierdził, że nie jestem chory (tak jakbym przyszedł po chorobę), teraz leczę się na boreliozę u dobrego specjalisty, szkoda czasu i kasy dla tego Pana

Z przykrością muszę stwierdzić, że wizyta u Pana Bieniowskiego to tylko strata pieniędzy. Ja nie potrzebuję od lekarzy współczucia tylko diagnozy, lub doradzenia czegokolwiek jest to kolejny niedouczony lekarz, którego poznałam. Nie wie, co to jest neuroborelioza, nie wie, że borelioza potrafi naśladować inne choroby i nie potrafił podać argumentu, dlaczego nie można zrobić próby leczenia wszyscy lekarze nawet neurolodzy nie wykluczają u mnie boreliozy, ponieważ wyniki nie dają pewności czy to świństwo mam czy nie tylko dr Bieńkowski, jako jedyny wykluczył u mnie boreliozę, na jakiej podstawie? Na to pytanie nie odpowiedział.

kompetentny, otwarty i słuchający pacjenta. Starający się analizować sytuację każdego pacjenta. Godny polecenia.

Nie jestem zadowolony. Miałem problem z chorobą i odniósł się bezczelnie do mojego problemu :(

szkoda gadać- nie kopmetenty naraża na zbędne badania i to drogie

szkoda gadać- nie kopmetenty naraża na zbędne badania i to drogie

Godny polecenia lekarz, co potwierdzają niestety kolejki do niego. Czym byłem pozytywnie zaskoczony, to wytłumaczenie przebiegu choroby.

Doktora Pana Marka poznałam 18 lat temu,to wspaniały człowiek któremu zawdzieczam życie,jest to lekarz z powołania,nigdy nie zapomnę ile dla mnie zrobił,żadnej negatywnej opini ze strony ministerstwa polskiego nie przyjmę,to ze taki jest lekarz polska powinna byc dumna,a nie szukać wiecznie afer. Była pacjentka HG -Hamburg

Była pacjentka HG -Hamburg