lekarz Marek Berendt

Najlepszy lekarz ! Wszystko wytłumaczy, cierpliwy do pacjentek . Prowadzi mi druga ciaze i nie zamienię na innego lekarza. Pracuje z Panem doktorem Cudowna położna , która jest Aniolem . Polecam z całego serduszka ❤

Najlepszy lekarz ! Wszystko wytłumaczy, cierpliwy do pacjentek .
Prowadzi mi druga ciaze i nie zamienię na innego lekarza.
Pracuje z Panem doktorem Cudowna położna , która jest Aniolem .
Polecam z całego serduszka ❤

Najcudowniejszy lekarz do jakiego trafiłam. Kompetentny, uprzejmy, spokojny, komunikatywny. Bardzo bardzo polecam!

Lekarz w ramach NFZ w Pucku za każdym razem miły uśmiechnięty, na każdej wizycie USG z podglądem dziecka na dużym ekranie, jakość USG bardzo dobra, czuje się jak na wizycie prywatnej :) Lekarz poświęca wystarczająca ilość czasu, wiec ogólnie nie ma się do czego przyczepić, naprawdę POLECAM

Bardzo kompetentny i uprzejmy lekarz. Tłumaczy bardzo dokładnie i ze spokojem. Byłam w gabinecie we Władysławowie, wszystko przebiegało bez zarzutów. Bardzo polecam ☺️

Pan doktor przyjmuje również we Władysławowie na NFZ. O ile prywatnie każdy lekarz jest "kompetentny, miły i rzeczowy", tak na NFZ nie zasługuje na miano lekarza. Podejmuje się prowadzenia ciąży wysokiego ryzyka, po czym umywa ręce, bo nie ma miejsca, bo ma dużo pacjentek. Kontrola powinna być co 2 tyg. (małowodzie), a jest co 1,5 miesiąca. "Może sobie pani znaleźć dodatkowo prywatny gabinet i robić tam badania w międzyczasie". Porażka.

Prawdziwy lekarz z powołania. Bardzo spokojny, niesamowicie uprzejmy, miły, mówi tak bardzo kojącym głosem, że cały stres oraz wszelkie obawy znikają. Badanie przeprowadza bardzo sprawnie oraz wszystko dokładnie tłumaczy. Jest cierpliwy, odpowiada skutecznie na każde pytanie. Jako osoba, która wiele razy spotkała się z nieprofesjonalnym podejściem lekarza do pacjenta, z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Prawdziwy lekarz z powołania.

Świetny lekarz . Spokojny, opanowany. Cierpliwie odpowiada na pytania. Więcej takich lekarzy!!! Do tego Pani Beata - położna. Kobieta ,która pracuje z powołania, zawsze miła i pomocna. Polecam bardzo !!!!

Jestem bardzo zadowolona z wizyt w gabinecie dr. Marka Berendta. Moim zdaniem godny polecenia lekarz.

Pan Doktor jest zdecydowanie godny polecenia! Bardzo kompetentny, przemiły, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i w sposób niezwykle przystępny opisuje przebieg badania. Zdecydowanie polecam każdemu!