Marek Bieniecki

Ortopeda

Jestem rok po rekonstrukcji ACL u dr Bienieckiego. Kolno jest stabilne, jestem zadowolony. Jeśli chodzi o rehabilitację to od początku było mówione o tym ze są to wizyty żeby się nauczyć ćwiczeń, a nie żeby ćwiczyć, bo ćwiczyć miałem codziennie w domu. Rozmawiałem z doktorem czy nie można by mieć rehabilitacji codziennie. Okazuje się że NFZ nie płaci nic! za rehabilitację dla Poradni Ortopedycznej i to że tam pracują rehabilitanci to tylko jest dobra wola kierownika i chęć zeby ta usługa była pełna. Wolę taki układ niz jak w szpitalu. Mój kolega miał rekonstrukcję acl w Szpitalu i dostał skierowanie do Poradni rehabilitacyjnej, a jak do niej poszedł okazał się ze termin jest za 3 miesiące. Wszysy mają wszystko głęboko. To jest dopiero paranoja. Ortopedę ze szpitala to też nie interesowało, że taki jest termin rehabilitacji, rozłożył ręce i tyle, radz sobie. Ja jestem zadowolony z rekonstrukcji u Bienieckiego, polecam.

Jeden z najlepszych lekarzy ortopedów, profesjonalnie podchodzący do pacjenta i jego problemów. W rzetelny sposób przedstawił cały tok leczenia, nie zatajając niczego. W efekcie leczenia operacyjnego - bo i takie było potrzebne przy zerwanych więzadłach stawu kolanowego - kolano jest całkowicie zdrowe. Serdecznie polecam!

Serdecznie polecam!

lekarz jest ok, zna się na rzeczy lecz komunikatywność na poziomie niskim. Zbyt mało czasu na pacjęta. Nie przyjmuję o umówionej godzinie. Personel obsługi beznadziejny, przedmiotowo traktujący pacjęta.

Jedyny który zbadał i zalecił to co ma pomóc , rzeczowy bardzo dokładny.

Jedyny który zbadał i zalecił to co ma pomóc , rzeczowy bardzo dokładny.

Ja byłem na wizycie i kosztowała mnie 100 złotych, więc coś ta Pani tu kręci. Jestem bardzo zadowolony. Doktor zapisał mnie do zabiegu na NFZ i nie będę czekał rok jak w szpitalu tylko 2 miesiące. Dodatkowo dostałem zalecenia, które już mi bardzo pomogły. Polecam!

Ja byłem na wizycie i kosztowała mnie 100 złotych, więc coś ta Pani tu kręci.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Olsztyn"?

Usługi Medyczne Tomasz Piotrowski
al. Aleja Wojska Polskiego 80/18