dr Marek Bilar

Ginekolog

Godny polecenia! Kompetentny oraz miły, w każdej chwili mogłam do niego zadzwonić. Opiekunczy przy porodzie - po również

Do dr Bilara poszłam jakiś czas temu na wizytę prywatną. Cóż mogę o Nim napisać, jest lekarzem naprawdę niezwykłym-100% uwagi poświęca kobiecie, wszystko dokładnie opisuje, pokazuje, tłumaczy, bardzo dużo dodaje od siebie, nie przyjmuje z zegarkiem w ręku (moja pierwsza wizyta trwała ponad godzinę), przeprowadzony wywiad bardzo dokładnie, badanie bez nerwów i stresu a jak coś zaboli to przeprasza. No i ten uśmiech, powalający.Za 2 miesiące mam mieć wykonaną laparoskopię przez dr i mam nadzieję,że się nie zawiodę.

Dr Bilar operował mnie w lutym 2012 na oddziale ginekologii w Zdrojach. Miałam laparoskopię z powodu torbieli jajnika, sprawdzenie pod kątem endometriozy,sprawdzenie droności jajowodów, coż.. długo nie mogłam zajść w ciążę. Dziś jestem w siódmym tygodniu :) Świetny facet, profesjonalista, bardzo cierpliwy i miły lekarz. Dodam tylko, że poznałam go tuż przed operacją, więc nie byłam jakąś tzw. "zaprzyjaźnioną czy z polecenia". Dziś chcę, żeby prowadził moją ciążę. Polecam tego doktora.

Świetny facet, profesjonalista, bardzo cierpliwy i miły lekarz.
Dziś chcę, żeby prowadził moją ciążę.
Polecam tego doktora.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

Krzywoustego 54/15
PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin