lekarz Marek Boryczko

Ginekolog położnik, Ginekolog

Bardzo dobry lekarz. !!!!!POLECAM!!!!! Bardzo miły i sympatyczny a co najważniejsze posiada dużą wiedze w swojej dziedzinie jest bardzo dokładny i kompetentny. Jeszcze raz Bardzo !!!!!POLECAM!!!!!

Bardzo dobry lekarz. !!!!!POLECAM!!!!!

Polecam. Prowadził moje dwie ciąże, zawsze pod telefonem, na wizycie poświęca tyle czasu ile potrzeba.

nie polecam przez niego juz syn by umarł jest arogancki wydaje mu sie ze wszystko moze bo jest ordynatorem

polecam,Pan Marek jest bardzo kompetentny,poswieca tyle czasu ile potrzebuje pacjentka ,wszystko dosadnie tlumaczy :) zlego slowa o Nim powiedziec nie mozna ! M.

Zdecydowanie odradzam a czemu to czas pokaże

Zdecydowanie odradzam a czemu to czas pokaże

Rewelacyjny lekarz, godny polecenia. Prowadził dwie moje ciąże. Był dostępny pod telefonem o każdej porze dnia i nocy, kompetentny, uprzejmy.

Jest to najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam. Miałam problemy z zajściem w ciążę. Pan doktor dokładnie przeprowadził analizę cyklu i konieczne badania, poświęcił mi mnóstwo czasu również poza wyznaczonymi godzinami przyjęć. Udało się:)

Polecam tego lekarza wszystkim, prowadził moja całą ciążę, o każdej porze dnia i nocy zawsze był pod telefonem , nigdy nie odmówił pomocy. Ciążę znosiłam nie najlepiej , ale dzięki doktorowi urodziłam piękną i zdrową córkę. Polecam, godny zaufania, miły i uprzejmy. Poświęca pacjentce tyle czasu na ile zasługuje.

W życiu spotkałam kilku lekarzy tej specjalności, ale ten lekarz wzbudził moje największe zaufanie. Uważam go za kompetentnego lekarza. Przy tym r jest bardzo miły i poświęca na wizytę tyle czasu ile tego akurat wymaga pacjentka.

Trafiłam do tego lekarza w ósmym miesiącu ciąży, wcześniej miałam innego lekarza. Dr Boryczko poświęcił mi tyle czasu ile potrzebowałam,udzielił wyczerpującej odpowiedzi na każde pytanie, miły i co najważniejsze: dziś dzwonię- dziś jestem przyjęta. Bez kolejek i czekania w spoconym korytarzu! Polecam