lekarz Marek Braszkiewicz

Internista, Endokrynolog, Diabetolog

Jest to jedyny lekarz, który zachował się jak profesjonalista, jak człowiek i ma odpowiednie podejście do pacjenta. Nie ignoruje żadnych objawów choroby, tylko stara się zrozumieć co się dzieje z chorym i przeprowadzić odpowiednie badania potwierdzające swoje przypuszczenia. W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko "jak prawdziwy diagnosta" odkrył konkretne przyczyny mojego stanu i zaczął je odpowiednio leczyć. Od tego momentu jestem inną osobą, schudłam ...

W przeciwieństwie do innych lekarzy, mój przypadek potraktował indywidualnie, nie szykanował mojego wyglądu "tuszy", nie komentował obraźliwie nocnego podjadania, nie poszedł na łatwiznę "potwierdzając" opinie innych lekarzy, iż jest to cukrzyca, tylko "jak prawdziwy diagnosta" odkrył konkretne przyczyny mojego stanu i zaczął je odpowiednio leczyć. Od tego momentu jestem inną osobą, schudłam 17 kilo i czuję się fantastycznie.
Polecam każdemu, kto ma problem, z którym inni lekarze nie potrafią sobie poradzić i znaleźć przyczyny ich złego stanu zdrowia.
Joanna W. z Otwocka

Świetnu kompetentny lekarz, poza niedoczynnością tarczycy zajął się jeszcze dodatkowo moją cukrzycą, o której nie miałam pojęcia.

Nie znam się na medycynie, ale choruję już sporo lat i pierwszy raz ktoś tak się mną zajął: kompleksowo, spokojnie i z uwagą skierowaną na mnie, a nie poza mną. Czy jest kompetentny - sądzę, że tak, ale nie jestem lekarzem i nie chcę oceniać fachowca jako laik. Polecam.

Pan dr Marek Braszkiewicz postawił mnie na nogi!!! Czuję się tak, jak po studiach, mam siły, nie zawalam pracy, terminów, nie zasypiam, nie czuję się zmęczony, ani niezdrowo pobudzony. Moje życie rodzinne nabrało blasku... Dziękuję Panie Doktorze.

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonały fachowiec i wspaniały człowiek. Poświęca pacjentowi dużo uwagi i troski. Sympatyczny i serdeczny w kontaktach z pacjentem. Polecam. Jadwiga z Piaseczna.

Wciąż poszukujesz "Internista Warszawa"?

Przychodnia Lekarska
Płocka 49