lekarz Marek Buciński

Serdeczne polecam Pana Doktora , dzięki niemu mam swoją drugą córcie. Bardzo poważnie traktuje każdy zgłaszany objaw, do każdego problemu podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Jak dla mnie nie ma lepszego ginekologa w Ostrołęce i okolicy.

Zgodzę się z moimi przedmòwniczkami. Lekarz Buciński mimo iż nie ma zbyt wielu tytułòw z przodu nazwiska jest profesjonalnym lekarzem. Nie bagatelizuje żadnego objawu,sam dopytuje o stan zdrowia pacjentki i odczucia w stosunku do ciąży co osobiście uważam za bardzo ważną zaletę . Każdy wywiad lekarski winien opierać się ròwnież na odczuciach pacjentki a nie na dziwnych spekulacjach niedoświadczonych lekarzy i śmianiu się pacjentce w oczy lub poza co gorsza poza jej plecami. Reasumując , będąc w ciąży pod opieką Pana Bucińskiego,po raz pierwszy ,czujè fachową opiekę nad sobą i ...

Reasumując , będąc w ciąży pod opieką Pana Bucińskiego,po raz pierwszy ,czujè fachową opiekę nad sobą i moim nienarodzonym dzieckiem. Wielki szacunek i podziękowanie dla Pana doktorze Buciński . Tego lekarza z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie , a szczególnie takiej ktòra chce mieć zapewnioną prawidłową opiekę w ciąży.

Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm. Pan doktor nie bagatelizuje żadnego objawu, jest bardzo szczegółowy i dociekliwy, słucha pacjentki. Według mnie najlepszy lekarz ginekolog w Ostrołęce i okolicy. Polecam!! :)

Fantastyczny lekarz! Profesjonalizm i troska o pacjenta w najlepszym wydaniu. Pan Doktor poświęca dużo czasu na rozmowę i badanie. Nie lekceważy zgłaszanych dolegliwości, a wręcz dopytuje szczegółowo o stan zdrowia. Polecam!