lekarz Marek Cebula

Witam 18.09. 2022 trafiłam z synem do szpitala do p. doktora dodam że byłam osobą przyjezdną (rodzinne wakacje) chociaż to nie ma znaczenia moim zdaniem ale zachowanie i podejście owego lekarza to porażka arogancki nie przyjemny facet który na gorączkę wymioty syna przepisał syrop twierdząc, że to tylko jakaś infekcja i że przejdzie z kwitkiem opuściłam szpital. To była ndz wieczór więc syn cała noc się męczył i nic innego mi pozostawało jak tylko czopki na gorączkę i jakoś dotrwałam do pon i w końcu trafiłam do p. doktor która kręciła głową że dziecko w takim stanie zostało wypuszczone ze szpitala dodam dziecko (2 latka) syn otrzymał fachową pomoc i lekarstwa które pomogły natychmiastowo. P. doktor to człowiek który nie powinien zostać lekarzem. Odradzam nie polecam!!!!!

Bardzo dobry Lekarz. Zna się na swoim fachu. Polecam. Każda diagnoza, którą postawił Pan Doktor była trafiona.

Bardzo dobry Lekarz. Zna się na swoim fachu. Polecam.
Każda diagnoza, którą postawił Pan Doktor była trafiona.

NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA JEST SUPER POMAGA LUDZIOM

NIE MA DRUGIEGO TAKIEGO LEKARZA JEST SUPER POMAGA LUDZIOM

polecam, miły, taktowny, wzbudza zaufanie.

polecam, miły, taktowny, wzbudza zaufanie.

Z czystym sumieniem bardzo polecam!Lekarz kompetentny, ma dobre podejście do małego pacjenta, potrafi wykorzystać swoją wiedzę, którą niewątpliwie posiada. Małgorzata N.