lek. dent. Marek Celianov

Z czystym sumieniem mogę polecić tego dentystę. Kilka dni walczyłem z bólem zęba i bałem się pójść do dentysty. Z polecenia kolegi trafiłem do tego pana. Po zejściu znieczulenia po bólu nic nie zostało.

Leczyłam się u doktora dosyc długo,kilka zabków uratował,Lekarz bardzo mily spokojny ,opanowany.Bardzo wzbudza zaufanie,wiedziałam ,że cały zabieg przeprowadzony jest profesjonalnie.Zrezygnowalam jednak po kilku wizytach gdyz nie uratował mi zęba na którym mi zależało,byc może to wina kosci ,bądz potrrzebne bylo leczenie kanałowe a doktor tego nie zrobił.momo wszystko i tak oceniam jego fachowosc na + i Polecam

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kolbudy"?

Andromedy 3 lok. 6
80-180 Kolbudy

Edyta Kwiecińska

Chirurg stomatolog
Spacerowa 3a/1

pl. Kaszubski 7b lok. 1

Al. Grunwaldzka 164/1
80-258 Gdańsk
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KOLMED"
Przedszkolna 34