lek. dent. Marek Celianov

Doktor jest bardzo miły, i ma profesjonalne podejście do pacjenta i leczenia. Jest bardzo delikatny.Uratował mój uśmiech! Polecam. ;)

W moim przypadku lekarz był nieuprzejmy, na pytania odpowiadał zdawkowo. Niestety nie patrzy na leczenie kompleksowo, przez co straciłam zęba. Nie polecam usług tego Pana.

Z czystym sumieniem mogę polecić tego dentystę. Kilka dni walczyłem z bólem zęba i bałem się pójść do dentysty. Z polecenia kolegi trafiłem do tego pana. Po zejściu znieczulenia po bólu nic nie zostało.

Leczyłam się u doktora dosyc długo,kilka zabków uratował,Lekarz bardzo mily spokojny ,opanowany.Bardzo wzbudza zaufanie,wiedziałam ,że cały zabieg przeprowadzony jest profesjonalnie.Zrezygnowalam jednak po kilku wizytach gdyz nie uratował mi zęba na którym mi zależało,byc może to wina kosci ,bądz potrrzebne bylo leczenie kanałowe a doktor tego nie zrobił.momo wszystko i tak oceniam jego fachowosc na + i Polecam