dr hab. n. med. Marek Chalusiak

Neonatolog, Pediatra

Rewelacyjny specjalista,prawdziwy lekarz-nie tylko z wykształcenia ale również z zamiłowania.Cudowne podejście do dzieci i najważniejsze -trafne diagnozy.Wspaniały człowiek jakich teraz mało:)

Wspaniały człowiek, lekarz, który potrafi pomóc... szkoda, ze tak wykwalifikowanych lekarzy jest tak mało. z córką zaliczyłyśmy chyba połowę piotrkowskich "specjalistów" i tylko Pan Marek Chalusiak okazał się osobą, która jest godna pełnego zaufania. ma większą wiedzę niż wszyscy pozostali razem wzięci. z czystym sumieniem polecam!

Niezwykle kompetentny i profesjonalny człowiek. Wie o czym mówi, wie co i jak leczyć. Omawia choroby jasno i rzeczowo. Wspaniałe, ciepłe podejście do dzieci. Polecam!!!

Jedyny prawdziwy lekarz - pediatra przyjmujący w Piotrkowie Tryb. Jednym słowem specjalista. Moje córki go uwielbiają - mówiąc, że "idą do wujka Marka". Gorąco polecam. Szybko stawia trafną diagnozę.

Polecam wszystkim, super zajął się naszą córcią.

Polecam wszystkim, super zajął się naszą córcią.

Po prostu prawdziwy lekarz ,jakich teraz mało.

Po prostu prawdziwy lekarz ,jakich teraz mało.

godny polecenia, nie przepisuje antybiotyków, bo antybiotyk to ostateczność

godny polecenia, nie przepisuje antybiotyków, bo antybiotyk to ostateczność