dr n. med. Marek Chmielewski

Pan doktor od początku prowadził moją ciążę. Wybrałam go po przeczytaniu kilku pozytywnych opinii o nim.. A kiedy zaczęłam do niego chodzić, za każdym razem czegoś zapominał..a to kolejnego skierowania, a to wpisywać kolejnych badań do karty ciąży..raz po badaniu po 5 min zapomniał ,że przed chwilą mnie badał...nigdy sam mi nic nie wytłumaczył w związku z ciążą, o wszystko trzeba było pytać samemu..a ostatnia moja wizyta skończyła się tym, że powiedziałam mu, że wybrałam szpital w którym chcę urodzić oraz szkołę rodzenia i że byłam na tzw wywiadzie z lekarzem który przyjmuje w danym szpitalu..dr Chmielewski wpisał mi od razu do karty ciąży ,że moja ciąża już nie jest prowadzona przez niego i powiedział,że mogę już do niego więcej nie przychodzić..Pytanie, jak może lekarz w placówce gdzie płaci się abonament co miesiąc tak potraktować pacjentkę i połowie prowadzenia jej ciąży powiedzieć jej 'do widzenia'...poza tym czy to żle ,że chciałam wybrać juz szpital oraz szkołę rodzenia?

Dzięki szybkiemu zlecaniu wzystkich badań, poważnemu potraktowaniu mojej osoby i ogólnemu "człowieczeństwu" jedyny ginekolog, którego z czystym sumieniem polecę każdemu. Prowadzi moją ciążę (pierwsza zakończyła się zabiegiem, nie mając negatywnego wpływu na zdrowie, dzięki temu, że szybko poszłam na USG) i doradza w każdej sprawie.

Ciąża zagrożona, bez problemu kompleksowe badania, nie nachalny, bardzo delikatny i dokladny. Mam porownanie z paroma innymi ktorzy byli moze bardziej gadatliwi za to na pewno duzo mniej profesjonalni, przepisywali między innymi bezsensowne leki (w tym hormony) i nie wykonywali podstawowych badan. On tego nie robi.

osobiście odradzam! do tego lekarza zapisałam się za namową znajomej która była zadowolona. ja niestety nie podzielam tej opinii. Poszłam do niego ponieważ zaszłam w ciąże i oczekiwałam może nie tyle szczególnego traktowania co traktowania prawidłowego. Moje pytania- przy pierwszej ciąży może mało ważne z jego punktu widzenia ale dla mnie jednak istotne zbywał odpowiedziami które nic nie tłumaczyły. Na 3 wizycie powiedział o braniu kwasu foliowego- co jest podstawą. Ogólnie miałam wrażenie że dr chce jak najszybciej skończyć wizytę i przejść do kolejnej pacjentki. Badania owszem przepisywał. Może starsze pacjentki traktuje poważniej, ja czułam się jak niechciany "gość".

Faktycznie bardzo sympatyczny, kontaktowy i uprzejmy lekarz "starej daty". Pomógł znaleźc chirurga ginekologa dla mojej Mamy. Przepisuje szczodrze badania. Niestety nie leczy niepłodności i w tej kwestii raczej nie pomoże.

Polecam dr Chmielewskiego. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Polecam dr Chmielewskiego. Profesjonalne podejście do pacjenta.

Polecam tego lekarza. W porówaniu z innym, z którymi miałam do czynienia- dr. Chmielewski jest najlepszy ;)

Prowadził całą moją ciążę i polecam każdej Pani!

Prowadził całą moją ciążę i polecam każdej Pani!

lekarz godny polecenia;prowadził dwie moje ciąże-cierpliwy,profesjonaly,dyskretny;

Pan dr to świętny lekarz. Podczas prowadzenia ciąży zleca wszystkie badania łącznie z USG piersi. Jest miły, odpowiada fachowo na każde pytanie i zawsze poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Śmiało mogę go polecić ;-)