lekarz Marek Ciepiela

Ginekolog, Ginekolog położnik

Nie wykrył ciężkiej choroby u mojego dziecka. Nie skierowal na badania prenatalne chociaż można było. Dziecko po narodzinach mogło umrzeć i można było powiedzieć innym to by dziecko urodziło się w specjalnych warunkach.

Pan doktor bardzo fajny bez żadnych zastrzeżeń bardzo miły i uprzejmy ale pani w recepcji to jakaś porażka..

Wspaniały lekarz! Nie znam lepszego! jest bardzo cierpliwy,wyrozumiały,na pewno wzbudza zaufanie,interesuje się zdrowiem i samopoczuciem pacjentki.

Bardzo dobry lekarz.Prowadzil moją ciążę i zawsze cierpliwie odpowiadał na każde pytanie.Mogę polecić dr. Marka bo jest delikatny podczas badania.

Dr Ciepiela jest naprawdę godny polecenia. Jedna wizyta wystarczyła, aby się o tym przekonać. Pierwszy raz trafiłam na tak troskliwego ginekologa. U niego kobieta nie musi obawiać się badania i związanego z tym dyskomfortu. Wspaniały lekarz i człowiek.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jastrzębie-Zdrój"?

Ewa Jaworska-Jama

Zebrzydowice

Anna Mura

Żeromskiego 34a

Stanisław Kućma

Krokusów 6

al. Jana Pawła II 1 lok. 5
Jastrzębie-Zdrój
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Na Rondzie"
ulica Aleja Wojska Polskiego 3c
Żory