dr n. med. Marek Ciesiński

Chirurg plastyczny

Nigdy nie róbcie operacji u tego lekarza.Okaleczył moje piersi w straszny sposób.Miał wyrównać wielkość piersi.Miały być symetryczne i w takim samym rozmiarze a zamiast tego powiększył odwrotnie pierś a z tej która miała być naprawiona zrobił rzeź!Efekt jest taki że teraz mam dziurę w piersi,jeden sutek większy od drugiego otoczony wokół ogromną blizną.Jedna pierś jest większa od drugiej o rozmiar.Po dwóch wizytach kontrolnych usłyszałam,że nigdy nie będą w 100% symetryczne.Zniszczył mi życie!!!!Piersi pomimo implantów są obwisłe,leżą na brzuchu!Przestrzegam każdą kobietę która chce się oddać pod jego „skalpel”!

Bardzo gorąco polecam dr. Marka Ciesińskiego wszystkim pacjentkom pragnącym upiększyć swoje ciało - Pan Marek to prawdziwy profesjonalista i bardzo fachowy lekarz, a przy tym przemiły człowiek, któremu można w pełni zaufać. Poddałam się u doktora Ciesińskiego zabiegowi powiększania piersi, ponieważ ich znikomy rozmiar był od zawsze moim kompleksem- i jestem zachwycona efektem! Pan Marek dołożył wszelkich starań aby dobrać mi odpowiedni rodzaj i rozmiar implantów tak, aby moje nowe piersi były proporcjonalne do mojej sylwetki- rezultat wspaniały:) Zabieg przeprowadzony został bardzo fachowo i bez żadnych komplikacji, świetny i bardzo pomocny personel w klinice, zarówno przed jak i po zabiegu. Dziękuję panie doktorze za piękne piersi- wreszcie będę mogła cieszyć się pięknym ciałem, bez kompleksów:)

Jeśli mogę polecić kogoś z czystym sumieniem, to na pewno jest Pan Marek Ciesiński. Korygował mój koślawy nos, operacja przebiegła sprawnie bez żadnych komplikacji. Efekt wspaniały. I co bardzo ważne przystępne ceny :) Polecam

Pragnę z całego serca podziękować Panu dr. Markowi Ciesińskiemu ,za przeprowadzone zabiegi.We wrześniu i listopadzie 2013 roku, miałam zabieg podwieszenia policzka oraz korekcję powieki górnej oka. Jestem bardzo zachwycona efektem.Pan doktor to wspaniały specjalista oraz bardzo dobry i miły człowiek.Przyczynił się, aby moje życie zmieniło się na lepsze.Jeszcze raz wielkie podziękowania doktorze. Renata K.

Doskonały fachowiec. Zoperował moje uszy, teraz wyglądają tak jak powinny wyglądać zawsze. Cierpliwy, dobry człowiek pracujący z doskonałym zespołem. Polecam jego usługi wszystkim.

Polecam tego lekarza. Moj nos po zabiegu doskonale sie zagoił, a teraz wyglada wprost bajecznie. Lekarz kompetentny, miły, cierpliwy. Klinika nowoczesna, personel kometentny i miły. Same zalety.

Dwa lata temu miałam zabieg operacyjny, korekcji powiek dolnych metodą przespojówkową, ponieważ miałam tzw. worki pod oczami, efekt przeszedł moje oczekiwanie. Dr. Ciesiński który mnie operował odmłodził moją twarz niesamowicie. Po tym zabiegu czuję się młodsza o conajmnie 15 lat, pomimo że obecnie mam 42 lata. Bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi Ciesińskiemu. Bardzo dziękuję. Wdzięczna pacjęntka.

zawdzięczam panu doktorowi piękne, większe piersi. Dużo poświęcił mi czasu na zrozumienie moich oczekiwań i spełnił je. Polecam go, jako fachowca. Podszedł do mnie ze zrozumieniem i wielką opiekuńczością po zabiegu, co jest bardzo ważne, kiedy w głowie są tylko obawy... Nie mogę się nacieszyć moimi nowymi piersiami. Bardzo dziękuję doktorowi.

Operowałam u niego nos. Całe życie miałam z związku z tym nosem ogromne kompleksy. Teraz po operacji jestem nowym człowiekiem :). Dzięki Panie doktorze ! Super robota.

rok temu miałam wszczepiane protezy łydkowe przez Pana dr Ciesińskiego. Przed zabiegiem miałam bardzo niezgrabne nogi, co było powodem moich kompleksów. Po zabiegu zaczęłam nowe życie. Nosze spódnice mini, co było przed zabiegiem nie do pomyślenia- nosiłam tylko spodnie/ Dr Ciesiński jest jednym z niewielu którzy wykonują tego typu operacje. Świetny fachowiec, godny polecenia. Dziękuję bardzo Panie doktorze.