dr n. med. Marek Ciesiński

Chirurg plastyczny

Jeśli mogę polecić kogoś z czystym sumieniem, to na pewno jest Pan Marek Ciesiński. Korygował mój koślawy nos, operacja przebiegła sprawnie bez żadnych komplikacji. Efekt wspaniały. I co bardzo ważne przystępne ceny :) Polecam

Pragnę z całego serca podziękować Panu dr. Markowi Ciesińskiemu ,za przeprowadzone zabiegi.We wrześniu i listopadzie 2013 roku, miałam zabieg podwieszenia policzka oraz korekcję powieki górnej oka. Jestem bardzo zachwycona efektem.Pan doktor to wspaniały specjalista oraz bardzo dobry i miły człowiek.Przyczynił się, aby moje życie zmieniło się na lepsze.Jeszcze raz wielkie podziękowania doktorze. Renata K.

Doskonały fachowiec. Zoperował moje uszy, teraz wyglądają tak jak powinny wyglądać zawsze. Cierpliwy, dobry człowiek pracujący z doskonałym zespołem. Polecam jego usługi wszystkim.

Polecam tego lekarza. Moj nos po zabiegu doskonale sie zagoił, a teraz wyglada wprost bajecznie. Lekarz kompetentny, miły, cierpliwy. Klinika nowoczesna, personel kometentny i miły. Same zalety.

Dwa lata temu miałam zabieg operacyjny, korekcji powiek dolnych metodą przespojówkową, ponieważ miałam tzw. worki pod oczami, efekt przeszedł moje oczekiwanie. Dr. Ciesiński który mnie operował odmłodził moją twarz niesamowicie. Po tym zabiegu czuję się młodsza o conajmnie 15 lat, pomimo że obecnie mam 42 lata. Bardzo jestem wdzięczna Panu doktorowi Ciesińskiemu. Bardzo dziękuję. Wdzięczna pacjęntka.

Wciąż poszukujesz "Chirurg plastyczny Kraków"?

lek. med.

lek. med.
Anna Aseńko

Instytut Medycyny Estetycznej MEDESTETIS
ul. Odrowąża 18/1
Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6