lekarz Marek Czerwonka

Neurolog

2,6
2,5

Leżałem w szpitalu w Krośnie w tamtym roku ,lekarz oznajmił po pierwszym wywiadzie gdzie koło nie go było też 6 innych specjalistów że mam problemy na tle nerwowym itp. następnie wysłał mnie na rozmowę z psychologiem .Nie chciał słuchać tego co mówię ,jak się okazało moim problemem jest bolerioza oczywiście tego nie dowiedziałem się od lekarza tylko musiałem dojść do tego sam....Kończąc moją opinię w,w lekarz jak stwierdził cyt."mam nie szukać sobie choroby".Brak słów ,przez tygodniowy pobyt dostałem 2 tabletki ketonalu ,mimo że ból głowy miałem bardzo silny.Nie polecam lekarza,nie słucha pacjenta,a nawet wyśmiewa go swoimi stwierdzeniami.

Polecam Pana Doktora, wszystko dokładnie wytłumaczył, był bardzo miły, nie mam żadnych zastrzeżeń co do przebiegu wizyty

Lekarz dla którego liczą się tylko pacjenci uczęszczający prywatnie. W gabinetach szpitala Krosno źle traktuje pacjentów którzy nie uczęszczają do tego lekarza prywatnie.

Lekceważy pacjenta i rodzinę. Chamski i arogancki. Nie wie co się dzieje na oddziale i w związku z tym o informacje odsyła do innych lekarzy. Jedyną informacje jaką można od niego uzyskać to "jest lepiej" lub "gorzej". Gdy człowiek się uprze i chce uzyskać więcej informacji to odwraca się i odpowiada wychodząc z sali. Na wizycie porannej zachowuje się jak aktor komediowy. Największy spektakl odegrał, gdy rodzina przyszła zapytać się o powód śmierci pacjenta który zmarł na oddziale - naskoczył z uśmiechem na twarzy i lekceważeniem na rodzinę pacjenta za to, że próbowali zadać kolejne pytanie. Nigdy nie spotkałem tak beznadziejnego i pozbawionego empatii lekarza który jest hm.. ordynatorem. Jeżeli ktoś będzie się leczył na Neurologii w Krośnie to proszę kontaktować się z innymi lekarzami - oszczędzicie sobie nerwów

Nie ma wiedzy o pacjentach, więc informacji nie udziela w swoim gabinecie lecz w gabinecie wszystkich lekarzy. Gdy wymagam bardziej ścisłej informacji aniżeli "dziś jest lepiej niż było wczoraj", bo to sama stwierdzam widząc pacjenta. Zadając precyzyjne do niego pytanie o stanie zdrowia najpierw zwraca się do lekarzy o podpowiedź a potem sam ją powtarza lub mówi "o właśnie lekarz odpowiedział". Z powodu braku wiedzy ma lekceważące podejście do tych, którzy pytają o zdrowie swoich bliskich. Interesantów nie sadzają na krześle z nadzieją, że ci sami szybko wyjdą jak ich nogi na stojąco rozbolą. Nie szanują starszych 80-latków pytających o swoich krewnych. Nawet młodsi lekarze nie mają kultury, albo boją się kierownika, i nie zapraszają starsze osoby "proszę sobie usiąść". Straszy sądem i prokuratorem, gdy zadaje się pytania, potwierdzające brak opieki medycznej na oddziale, albo straszy, że rozmowę nagrywa. Krzyczy na rodziny pacjentów. Nie wolno sie go bać. To on nie powinien być kierownikiem tego oddziału. Ty Rodzino Pacjenta masz prawo do INFORMACJI ;D

Ordynator , lekarz nie godny polecenia !!!! Arogancki !!!!! Brak odpowiedzialności !!!!!

Ordynator , lekarz nie godny polecenia !!!!
Arogancki !!!!! Brak odpowiedzialności !!!!!

Bardzo kompetentny, uczciwy i dobry lekarz.

Bardzo kompetentny, uczciwy i dobry lekarz.

ten lekarz i jego personel a więc cała neurologia w krosnie nie mają zielonego pojęcia o leczeniu nie podają leków odpowiednich nie uznają neurochirurgii

polecam oddzial neurologi pod kierunkiem dr.czerwonki.tu uratowano zycie mojego meza.stan byl bardzo ciezki.dzieki calemu personelowi zyje.

Nie polecam tego lekarza jest arogancki!

Nie polecam tego lekarza jest arogancki!