lekarz Marek Czubaklekarz Marek Czubak - zdjęcie profilowe

lekarz Marek Czubak

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych i zagranicznych,
- Autor doniesień naukowych i ...

Współzałożyciel Specjalistycznej Lecznicy Okulistycznej MEGA-LENS

- Wieloletnie doświadczenie zdobyte w placówkach krajowych i zagranicznych,
- Autor doniesień naukowych i publikacji medycznych z zakresu chirurgii zaćmy, jaskry i rogówki,
- Organizator szkoleń dla lekarzy okulistów z zakresu leczenia chirurgicznego chorób oczu,
- Przewodniczący Stowarzyszenia Chirurgów Okulistów Polskich – organizacji zrzeszającej lekarzy chirurgów okulistycznych,
- Członek Polskiego Towarzystwa Okuli...

Nic, tylko kasa. Doi pacjentów bez opamiętania. Idźcie gdzie indziej, będzie taniej i lepiej. A oto reakcja szanownego Pana doktora na obniżenie cen przez konkurencję: "[zaproponowane ceny] podważają fundamentalne zasady zaufania i współpracy między nami lekarzami"

Jako lekarz napewno dobry bo wykonał operacje która dobrze się goi ale na wizycie u niego było okropnie na zadawane prze zemnie pytania odpowiadał "nie wiem" niestety nic mi nie wyjaśnił i nie pomógł to co to za lekarz:((((

Trafiłem do Dr. Czubaka przez przypadek. Mogę potwierdzić to co piszą inni, że ma "złotą" rękę. Mój zabieg odbył się bez najmniejszego problemu. Zdecydowałem się na droższą soczewkę wieloogniskową. Efekt jest niesamowity. Wzrok mam skorygowany do zera. Operację przeszedłem w lutym 2010. Stosowałem się przez pierwsze miesiące do ogólnych zaleceń aby nie dźwigać, nie schylać się itd. Odbyło się bez jakichkolwiek komplikacji. Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie ...

Dr. Czubak jest bardzo konkretnym człowiekiem i nie lubi "gadać" bez zbędnej potrzeby. Stąd czasami może pozostawać pewien niedosyt jeżeli chodzi o poświęcenie czasu pacjentowi czy o tłumaczenie tego co było zrobione.
W moim przypadku odpowiedział na wszystkie pytania i poświęcił mi tyle czasu ile tego oczekiwałem.
Najbardziej spodobał mi się skrócony opis zabiegu, który dosadnie oddaje to co było robione: "Robimy dziurkę, wkładamy narzędzie, mielimy soczewkę, wysysamy i zastępujemy nową." Krócej nie da się tego ująć. :)
Dla tych, którzy się wahają czy pójść na ten zabig a chcieliby porozmawiać z osobą, która już go przeszła, podaję mój adres mailowy dariusz.walisiak@onet.pl. Później możliwy jest również kontakt telefoniczny.

Dla mnie jest rewelacyjny... Byłam u słynnego profesora S. i operowac chcial od razu . a pan dr Czubak uswiadomil mi ze skoro wada sie nie powieksza warto poczekac na nowe soczewki ktorych w polsce jeszcze nie ma i dzieki temu raz na zawsze pozegnalam sie z okularami!! poza tzm jest miz i jak sie zada pztanie jakie by nie bylo zawsze odpowie

Bylam u kilku okulistow az trafilam na Dr.Czubaka...stwierdzam ze to dobry lekarz ...zna sie na tym co robi.Polecam.

Jest to bez wahania najlepszy okulista w Polsce. BEZ WAHANIA POLECAM WSZYSTKIM

Jest to bez wahania najlepszy okulista w Polsce. BEZ WAHANIA POLECAM WSZYSTKIM

Przeszłam operację jednego oka. Lekarz nic mi nie tłumaczy. Ma bardzo dużo pacjętów na każdego poświęca około 5 minut albo mnie. Jest to bardzo stresujące

Bardzo uprzejmy człowiek, kompetentny lekarz,widac ,że posiada dużą wiedzę.Bez względu na wiek pacjenta zwraca się do niego bardzo mile.Polecam wszystkim!

To jest najlepszy lekarz na jakiego udało mi sie trafić! podchodzi z sercem do pacjenta i zalezy mu na dokonaniu wlasciwej oceny i doprowadzeniu pacjenta do najlepszego stanu jaki w jego przypadku jest mzliwy

Bardzo kompetentny i przyjemny lekarz.

Bardzo kompetentny i przyjemny lekarz.