prof. dr hab. n. med. Marek Deja

Kardiochirurg

Ogromne podziękowania dla profesora za przeprowadzenie operacji plastyki zastawki mojego męża. Przyjechaliśmy z zielonej góry i to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy. Wspaniały fachowiec i życzliwy człowiek. Podziękowania również dla całego personelu jakim kieruje profesor. Cały oddział i jego pracownicy to najwyższej klasy personel ich podejście do pacjentów A także do rodziny. Dziękujemy profesorze. Nie sposób w słowach wyrazić jak bardzo jesteśmy wdzięczni.

Przyjechaliśmy z zielonej góry i to była najlepsza decyzja jaką podjęliśmy.

Składam serdeczne podziękowania Panu Profesorowi za uratowanie życia mojemu bratu Henrykowi Wyderce, który trafił w bardzo ciężkim stanie do szpitala w Ochojcu. Wykonanie przez Pana Profesora bardzo ryzykownej operacji na otwartym sercu, w której pozytywny wynik wiele osób wątpiło, dalo mu drugie życie. Wdzięczności za to nie sposób wyrazić. BARDZO WDZIĘCZNA siostra Czesława

Dziś mija rok od mojego pobytu w Górnośląskie Centrum Medyczne im. prof Leszka Gieca, precyzyjniej, od operacji która przeprowadził Pan prof. dr hab.n.med.Marek DEJA ze swoim zespołem. Wielki kunszt operatora oraz współpraca całego zespołu a później opieka pooperacyjna, to efekt człowieczeństwa i wpływ wielkiej kultury osobistej cechujące Pana profesora. Emanujący spokój , opanowanie i szereg innych pozytywnych Jego cech udzielaja się zespołowi ludzi współpracująch ogniw tego wielkiego kombinatu kardiochirugicznego i kardiologicznego. Oby GCM w Ochojcu, skupiając ludzi Panu podobnym, mogło legitymować się opinią powszechnie cenionego szpitala o nieskazitelnej opinii w ...

Oby GCM w Ochojcu, skupiając ludzi Panu podobnym, mogło legitymować się opinią powszechnie cenionego szpitala o nieskazitelnej opinii w którym chory będzie na pierszym miejscu.
Dzięki PROFESORZE i powodzenia.

Pan prof. dr hab.n.med.Marek DEJA to wspaniały fachowiec i cudowny człowiek, wykonał u mnie operację tętniaka aorty uratował moją zastawkę, że nie trzeba było wstawiać sztucznej - jestem MU BARDZO, BARDZO WDZIĘCZNA i życzę wszystkiego NAJ, bo tylko na to zasługuje ! B.dziękuję Bożena

Wspaniały Człowiek i Bardzo wysokiej Klasy kardiochirurg. Poświecił mi na wizytę ponad godzinę, co było dla mnie nie do uwierzenia, bo inni wcześniejsi lekarze 5-15 max minut i za klamkę..Jest wybitny kardiochirurg, który uratował mi życie..Dziękuję serdecznie PANU PROFESOROWI - oby wszyscy mieli szczęście trafić na takiego Człowieka, ale to możliwe dla promila chorych.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Katowice"?

Górnośląski Centrum Zdrowia Dziecka i Matki w Katowicach Ligocie
ul. Medyków 16 40-752 Katowice
40-752 Katowice

Katowice
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Zdrowego Serca "TELCOR" Sp. z o.o.
ulica Łabędzia 10
40-521 Katowice