lekarz Marek Derenda

Neurochirurg

Pan Doktor przeprowadził mnie przez bardzo poważną operację kręgosłupa po której istniało ryzyko że nie będę chodził . Strach był wielki mimo to podjąłem ryzyko . Dziś jestem w pełni sprawny biegam dalej dźwigam ciężary choć trochę mniejsze ( kulturystyka ) . Zakres ruchu 100% . Osiem miesięcy po operacji moglem już szusować na nartach z dziećmi w ukochanych Alpakach. Gorąco polecam znam wielu lekarzy fachowców. Doktor Marek Derenda to perła wśród nich . Dziękuję panie doktorze i dziękować nie przestanę

Bardzo dziękuję za " złote" ręce panu dr Markowi Derendzie. Miesiąc temu byłam operowana w USK w Olsztynie przez pana doktora. Miałam wykonany zabieg odcinka szyjnego na poziomie C4/C5 I C5/C6 z wstawieniem implantów. Traciłam władzę w prawej ręce, do tego wieloletni ból i brak ruchliwości szyi. Obecnie mam zupełnie inny komfort- władza w ręku wróciła, skończyły się bóle, ręce nie drętwieją. Bałam się tej operacji, pan doktor wyjaśnił w profesjonalny sposób co i jak będzie robione, uspokoiła mnie wizyta u niego. Jest sympatycznym, pełnym empatii do chorego lekarzem. Naprawdę ...

Bałam się tej operacji, pan doktor wyjaśnił w profesjonalny sposób co i jak będzie robione, uspokoiła mnie wizyta u niego. Jest sympatycznym, pełnym empatii do chorego lekarzem. Naprawdę godnym polecenia.

Wielkie podziękowania dla dra Marka Derendy za to, że jako jeden z bardzo nielicznych lekarzy w Polsce podejmuje się operowania przepukliny kręgosłupa w odcinku piersiowym. Miałam ogromne szczęście, że niemal od razu zostałam odesłana do dra Marka, zamiast „odbijać się” od różnych specjalistów w poszukiwaniu pomocy. Dr Derenda ma bowiem fach i talent w rękach. Wielkie brawa za chęć niesienia pomocy osobom, które są odrzucane przez innych neurochirurgów z powodu dużej trudności, jakie niesie za sobą tego typu operacja. Diamenty powstają tylko pod wysokim ciśnieniem, a w tym wypadku pod ...

Diamenty powstają tylko pod wysokim ciśnieniem, a w tym wypadku pod wysoką presją.

Lekarz ten jest konkretny i rzeczowy. Może się wydawać niemiły, lecz dla swoich pacjentów przyjętych na oddział szpitalny jest przyjazny, interesuje się samopoczuciem pacjenta i niczego nie ukrywa oraz nie ubiera w piękne słówka. Poświęca pacjentowi tyle czasu, ile potrzeba na rozwianie wszelkich wątpliwości. Odpowiada cierpliwie na wszelkie pytania.

Jeśli żyjesz z bólem i zastanawiasz się, czy przepuklinę kręgosłupa w odcinku piersiowym można operować - odpowiedź brzmi TAK.

Jeśli neurochirurdzy mówią Ci, że dyskopatii odcinka piersiowego się nie operuje i od lat odbijasz się od drzwi do drzwi, polecam wizytę u dra Marka. Lekarz ten konsultuje w Baninie lub Elblągu, a operuje w szpitalu USK w Olsztynie.

Przeszłam skomplikowaną operację zwapniałej i bardzo dużej przepukliny kręgosłupa odcinka piersiowego pod okiem dra Derendy. Aktualnie dochodzę do siebie, lecz część dolegliwości ustąpiła od razu po zabiegu. Dzięki operacji będę mogła dalej cieszyć się życiem i pracować.

Pozdrawiam serdecznie dra Marka i życzę mu dużo zdrowia oraz pomyślności.

Doktor Marek Derenda jest człowiekiem empatycznym. Potrafi wysłuchać i postawić trafną diagnozę. Jest osobą życzliwą, cierpliwą i wykazuje się stanowczością. Dzięki doktorowi pozbyłam się dolegliwości związanych z bólami kręgosłupa w okolicy odcinka szyjnego. Przeprowadził zabieg operacyjny, usuwając przepuklinę krążka międzykręgowego. Polecam doktora w 100% osobom, które potrzebują wsparcia w dziedzinie neurochirurgii :)

Pan Marek Derenda to specjalista w swoim zawodzie . Przeprowadził u mnie miesiąc temu bardzo trudną 7 godzinną operacie usunięcia nerwiaka osłonowego wrośniętego w miednicę w odcinku kręgosłupa lędźwiowego. Operacja się udała mimo zagrożenie niedowładu stopy ,którego po operacji nie było. Pan doktor interesował się moim stanem zdrowia przed operacją jak i po . Zawsze jak mam pytania odbiera telefon . Oby więcej takich fachowców. W 100 % polecam .

Pan Marek Derenda to specjalista w swoim zawodzie . Przeprowadził u mnie miesiąc temu bardzo trudną 7 godzinną  operacie usunięcia nerwiaka osłonowego wrośniętego w miednicę w odcinku kręgosłupa lędźwiowego. Operacja się udała mimo zagrożenie niedowładu stopy ,którego po operacji nie było. Pan doktor interesował się moim stanem zdrowia przed operacją jak i po . Zawsze jak mam pytania odbiera telefon . Oby więcej takich fachowców. W 100 % polecam .

Polecam Pana doktora !!! Konkretny,rzetelny, zaangażowany, pełen profesjonalizmu a do tego bardzo sympatyczny.Wszystko dokładnie i szczegółowo wyjaśnia i omawia z pacjentem.Dla mnie godny zaufania w 100%.Miałam bardzo dużo szczęścia że do Pana doktorze trafiłam.Jestem bardzo wdzięczna i przesyłam podziękowania.

Wspaniały lekarz, uprzejmy bezinteresowny i zaangażowany w swoją pracę. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie do Niego. Przywraca wiarę w drugiego człowieka i w Polską Służbę Zdrowia. Oby każdy dobry uczynek i każda pomoc którą niesie wróciła do Niego podwójnie ….

Chciałabym serdecznie polecić Pana doktora wszystkim osobom, które potrzebują pomocy neurochirurga. Po raz pierwszy w życiu spotkałam się z takim zaangażowaniem lekarza. Pan doktor to człowiek bardzo serdeczny o dużej empatii, wysokiej kulturze osobistej i bardzo dobry specjalista. Szczegółowo wszystko wytłumaczył, postawił trafną diagnozę, a następnie operował usuwając guza z nerwu strzałkowego. Dzięki skutecznej operacji następnego dnia mogłam samodzielnie opuścić szpital, a uciążliwe dolegliwości bólowe ustąpiły. Dzięki Panu Doktorowi znów mogę cieszyć się każdą chwilą. Miałam bardzo dużo szczęścia, że trafiłam do Pana doktora. Wdzięczna pacjentka.

Wczoraj w USK w Oldztynie przeszedłem operację fragmentu odcinka szyjnego kręgosłupa. Wykonywał ją wybitny lekarz dr Marek Derenda. Już dziś wiem, że za sprawą swojego talentu, wiedzy i umiejętności odmienił moje życie na lepsze. Dziękuję Panie doktorze.

Dziękuję Panie doktorze.

W mojej ocenie dobry neurochirurg powinien być zdecydowny, spokojny, szczery a przed wszystkim posiadać bogaty bagaż wiedzy i doświadczenia. Takim lekarzem jest właśnie dr Derenda. Jest on nie tylko wspaniałym specjalistą, zaangażowanym w problemy swoich pacjentów, ale także człowiekiem odznaczającym się wielką empatią. Dzięki niemu będąc w 14 tygodniu ciąży nie obawiałam się operacji guza mózgu. Dr dokładnie wyjaśnił mi jak będzie przebiegać operacja, odpowiadał szczegółowo na moje pytania, zlecał niezbędne badania oraz konsultacje tak, aby mi i dziecku nic nie zagrażało. Operacja przebiegła bez żadnych problemów, ja i moje dziecko jesteśmy zdrowi a to wszystko właśnie dzięki dr Derendzie.
Lekarz z pasją i powołaniem.