dr n. med. Marek Derkaczdr n. med. Marek Derkacz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Dodaj opinię Umów wizytę

Cennik: Pierwsza wizyta: 250 zł, Wizyta kontrolna: 150 zł
Usg tarczycy : wg cennika rejestracyjnego.
Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii ...

Cennik: Pierwsza wizyta: 250 zł, Wizyta kontrolna: 150 zł
Usg tarczycy : wg cennika rejestracyjnego.
Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego, wcześniej pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej. 16 - letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Dr n. med. Marek Derkacz posiada specjalizacje z endokrynologii, diabetologii oraz chorób wewnętrznych. Ukończył również 2 letnie szkolenie z medycyny przeciwstarzeniowej. Wieloletni opiekun Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest autorem oraz współautorem ponad 150 artykułów naukowych i doniesień zjazdowych o tematyce medycznej publikowanych i cytowanych w kraju i za granicą.

Bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz. Wszystko dokładnie wyjaśnia. Udziela cennych wskazówek i poświęca dużo czasu pacjentowi.

Wizyta przebiegła bardzo profesjonalnie i uzyskałam pomoc. Kompetencje i zaangażowanie mega profesjonalizm. Jedyny minus- opóźnienie dwugodzinne przez co nie zdążyłam na swoje dodatkowe zajęcia. Osoby, które potrzebują więcej czasu powinny od razu w grafiku zajmować czas dwóch wizyt, ponieważ szkoda pędzić przez miasto na umówioną godzinę a później czekać dwie godziny na swoją kolej.

Super lekarz :) jak ktoś się pyta o endokrynologa to zawsze polecę dr Marka Derkacza;))Aż chce się umawiać na następne wizyty.

Lekarz z pewnością godny polecenia, z ogromną wiedzą. Bardzo wnikliwie analizuje dolegliwości. Będąc w gabinecie czułam ogromne zaangażowanie w mój przypadek.

Pan doktor bardzo miły i kompetentny. Poswieca duzo czasu na kazdego pacjeta,wszystko dokladnie wyjaśni. Polecam!

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46
20-046 Lublin