dr n. med. Marek Derkaczdr n. med. Marek Derkacz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2

dr n. med. Marek Derkacz

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Dodaj opinię Umów wizytę

Cennik: Pierwsza wizyta: 250 zł, Wizyta kontrolna: 150 zł
Usg tarczycy : wg cennika rejestracyjnego.
Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii ...

Cennik: Pierwsza wizyta: 250 zł, Wizyta kontrolna: 150 zł
Usg tarczycy : wg cennika rejestracyjnego.
Wieloletni pracownik Kliniki Endokrynologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 4 w Lublinie oraz pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Medycznego, wcześniej pracownik Kliniki Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej. 16 - letnie doświadczenie w zawodzie lekarza. Dr n. med. Marek Derkacz posiada specjalizacje z endokrynologii, diabetologii oraz chorób wewnętrznych. Ukończył również 2 letnie szkolenie z medycyny przeciwstarzeniowej. Wieloletni opiekun Studenckiego Koła Naukowego działającego przy Klinice Endokrynologii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Jest autorem oraz współautorem ponad 150 artykułów naukowych i doniesień zjazdowych o tematyce medycznej publikowanych i cytowanych w kraju i za granicą.

Wizyta odwołana (przez email) 2 godziny przed umówionym terminem. A co jeśli ktoś nie sprawdza skrzynki co 15 minut? Polecam (zastanowić się przed rejestracją) szczególnie chorym osobom, które muszą dojechać do Lublina.

Jest mi bardzo przykro.Zapisałam się do pana doktora na prywatną wizytę.Jeszcze tego samego dnia o 7:40 rano dostałam sms przypominającego o wizycie. (wizytę miałam o 8:40). Czekając na dr. pod gabinetem zostałam poinformowana przez jakąś panią ,bez wyjaśnień ani słowa przepraszam,że pana doktora dzisiaj nie będzie.Ja wszystko rozumiem i wiem że mogło się coś wydarzyć,ale przecież są telefony można było zadzwonić.Wydaje mi się,że tak nie powinno się traktować pacjenta.Pozdrawiam pana doktora :)

Specjalista godny polecenia. Fachowość i kompetencje na najwyższym poziomie, dodatkowo miły i uprzejmy. Polecam z czystym sercem.

miły i uprzejmy. Polecam z czystym sercem.

Super lekarz. Uprzejmy, poświęcenie max czasu dla pacjenta. Najlepszy z lekarzy w Lublinie.

Super lekarz. Uprzejmy, poświęcenie max
czasu dla pacjenta. Najlepszy z lekarzy w
Lublinie.

Polecam Pana doktora. Wizyta trwała dość długo z uwagi na szczegółowy wywiad. Diagnoza postawiona na pierwszej wizycie. Pan doktor wytłumaczył środki jakimi będzie prowadzone leczenie oraz scharakteryzował szczegółowo problem insulinooporności.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Lublin"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CenterMed Lublin" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Przychodnia Specjalistyczna
ulica Weteranów 46

dr