dr hab. n. med. Marek Dobosz

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

zachowanie typu: Ja,Pan ci to mówie.W czasie wizyty prywatnej jest nieco milszy,ale nie jest to lekarz " z sercem na dłoni". Raczej z ręką w twoim portfelu.

Raczej z ręką w twoim portfelu.

Prof.Marek Dobosz to fachowiec najwyzszej klasy,niesamowity czlowiek.To on uratowal mi zycie a wczesniej gdy przebywalem w szpitalach w stanie ostrego wycienczenia,odwodnienia ,skretu zoladka z przemieszczeniem do klatki piersiowej oraz z przepuklina okoloprzelykowa inni lekarze byli bezradni i juz spisywali mnie na straty.polecam Profesora bo to lekarz z pasja i powolaniem do tego zawodu.-dozgonnie wdzieczny pacjent ANDRZEJ MIKUCKI lat 37.

Pan Profesor razem ze swym zespolem to wspaniali fachowcy. Robiłem dziś kolonoskopię, bez znieczulenia, narkozy, głupiego jaśka czy jak mu tam, zabieg był zupełnie bezbolesny, mogłem spokojnie na monitorze oglądać stan swojego jelita, odczucie badania można porównać do chodzącego delikatnie po brzuchu małego kotka. W tej klinice tego badania nie należy się bać, polecam wszystkim muszącym je zrobić, bez obaw i strachu wojciech

Pan Profesor Marek Dobosz wraz Panami dr. Tomaszem Wysockim,dr.Szafrańskim i innymi WSPANIAŁYMI lekarzami uratowali mi życie.(8 ciężkich operacji) !!! Serdecznie dziękując im za poświęcone chwile,serdeczność ,fachowość,profesjonalizm oraz dobroć serca którym obdarzają każdego chorego w trudnych chwilach gorącą polecam bo spotkanie takich ludzi na swojej drodze życia to ogromna przyjemność. Raz jeszcze serdecznie dziękuję i gorąco polecam cały personal Oddziału Chirurgii w Pomorskim Centrum Traumatologi .Dariusz Pernach

swietny specjalista polecam;)tydzien temu pan profesor dokonal operacji jelita grubego . fachowo bardzo precyzyjnie dziekuje za wszystko;)

Wciąż poszukujesz "Gastroenterolog Gdańsk"?

dr

Tczew
Medgart Centrum Medyczne
Marii Skłodowskiej-Curie 3
80-210 Gdańsk
Alfamed Przychodnia Lekarzy Specjalistów
Warszawska 40A
06-500 Mława