dr hab. n. med. Marek Dobosz

Gastroenterolog, Chirurg ogólny

Ja nie mam zastrzeżeń, zabiegi wykonywane profesjonalnie i z niezwykła starannością. Bardzo dobry kontakt i ludzkie podejście także polecam!

zachowanie typu: Ja,Pan ci to mówie.W czasie wizyty prywatnej jest nieco milszy,ale nie jest to lekarz " z sercem na dłoni". Raczej z ręką w twoim portfelu.

Raczej z ręką w twoim portfelu.

Prof.Marek Dobosz to fachowiec najwyzszej klasy,niesamowity czlowiek.To on uratowal mi zycie a wczesniej gdy przebywalem w szpitalach w stanie ostrego wycienczenia,odwodnienia ,skretu zoladka z przemieszczeniem do klatki piersiowej oraz z przepuklina okoloprzelykowa inni lekarze byli bezradni i juz spisywali mnie na straty.polecam Profesora bo to lekarz z pasja i powolaniem do tego zawodu.-dozgonnie wdzieczny pacjent ANDRZEJ MIKUCKI lat 37.

Pan Profesor razem ze swym zespolem to wspaniali fachowcy. Robiłem dziś kolonoskopię, bez znieczulenia, narkozy, głupiego jaśka czy jak mu tam, zabieg był zupełnie bezbolesny, mogłem spokojnie na monitorze oglądać stan swojego jelita, odczucie badania można porównać do chodzącego delikatnie po brzuchu małego kotka. W tej klinice tego badania nie należy się bać, polecam wszystkim muszącym je zrobić, bez obaw i strachu wojciech

Pan Profesor Marek Dobosz wraz Panami dr. Tomaszem Wysockim,dr.Szafrańskim i innymi WSPANIAŁYMI lekarzami uratowali mi życie.(8 ciężkich operacji) !!! Serdecznie dziękując im za poświęcone chwile,serdeczność ,fachowość,profesjonalizm oraz dobroć serca którym obdarzają każdego chorego w trudnych chwilach gorącą polecam bo spotkanie takich ludzi na swojej drodze życia to ogromna przyjemność. Raz jeszcze serdecznie dziękuję i gorąco polecam cały personal Oddziału Chirurgii w Pomorskim Centrum Traumatologi .Dariusz Pernach

swietny specjalista polecam;)tydzien temu pan profesor dokonal operacji jelita grubego . fachowo bardzo precyzyjnie dziekuje za wszystko;)

Dobry, wrażliwy człowiek, szanujący prostych ludzi.

Dobry, wrażliwy człowiek, szanujący prostych ludzi.

Rok temu miałam ostre zapalenie trzustki,stan był bardzo poważny.Po operacji byłam w śpiączce.Gdy udało mi się wrócić do rzeczywistości byłam niepełnosprawna ruchowo i wycieńczona.Miałam wielkie wątpliwości czy uda mi się pozbierać po chorobie.Przez cały ten okres byłam pod opieką Tego znakomitego lekarza.Dziś jestem w bardzo dobrej formie.Polecam Pana Profesora z całego serca .Z podziękowaniem dla Profesora i jego całego zespołu medycznemu. Mariola P.

Poza tytułem żadnych umiejętności.Nadaje sie co najwyżej do ośrodka gminnego

Poza tytułem żadnych umiejętności.Nadaje sie co najwyżej do ośrodka gminnego

Fantastyczny lekarz, anioł nie człowiek, miły , uprzejmy , skromny, ma bardzo dużą wiedzę medyczną , nie boi się trudnych przypadków, wręcz przeciwnie podejmuje wyzwanie.Wiele innych lekarzy powinno brać z Pana Profesora Dobosza przykład, a właściwie przeszkolić się u niego chociażby z podejścia do pacjenta bo o wiedzy medycznej nie mówię to są lata nauki i praktyki. Uratował mi życie , latami chodziłam po lekarzach i nic. w ostatniej chwili trafiłam do Pana Profesora i natychmiast na stół. Jestem mu bardzo wdzięczna i moja 12 letnia córka też.