lek. dent. Marek Drabik

Korzystam z usług dr Drabika od wielu lat. Początkowo chodziłam ze swoimi zębami, a teraz leczę całą rodzinę, a głównie moje córeczki. Za dzieci w większości nie płacę, bo mają zęby leczone z NFZ, ale tak naprawdę to nie wymagają zbytniego leczenia, ponieważ doktor bardzo dokładnie nam tłumaczy na czym polega zapobieganie ubytkom.Cenię doktora za jego spokój, dokładność i uczciwość. Poleciłam go wszystkim znajomym i wiem, że zaczeli leczyć u doktora całe rodziny.

Mam 34 lata i bardzo słabe zęby (lecz jak dotąd wszystkie) więc odwiedziłem w swoim życiu wielu dentystów i wiele gabinetów. Dopiero kiedy trafiłem na doktora Drabika przekonałem się że jest to prawdziwy fachowiec wszyscy poprzedni nie dorastali mu do pięt. Spokojny pracowity rzetelny i uczciwy. początkowo wydawał mi się drogi ale suma sumarum okazało się że jest tanszy od poprzednich bo to co inni robili podczas czterech wizyt (i to byle jak)on to robił podczs dwóch długich wizyt (i naprawdę fachowo). Mój siedmioletni syn też go lubi bo Dr. ma podejscie do dzieci. Moja żona i znajomi którym go poleciłem też są zadowoleni. leczymy się u niego od pięciu lat zrobił nam wiele zębów w tym kilka kanałowo. Nigdy nie było żadnej reklamacji i żadna plomba nie wyleciała. Jedyna wada (jak u każdego prawdziwego fachowca w każdej branży) długi termin oczekiwania na wizytę ale naprawdę warto czekać. Zaoszczędzicie czas, pieniądze, i niepotrzebny ból i cierpienie.

jestem średnio zadowolona, zwłaszcza z tych pań które Panu Doktorowi pomagają...bardzo powolne, a jesli chodzi o dziecko to pośpiech jest wskazany.. raczej nie polecam

W mało przystępny sposób tłumaczy, kompleksowo stara się zarobić , w innym gabinecie most był tańszy , a wykonany bez dużej ingerencji w ząbki. Nie polecam, reklama przerosła rzeczywistość. Ewa

Nie polecam, reklama przerosła rzeczywistość.
Ewa

Pierwszy raz zetknąłem się z tym lekarzem w Mikołowie w 2001 roku. Rzadko chodziłem do dentysty bo nie sprawiało mi to żadnej przyjemności. Trafiłem na pana doktora z polecenia sąsiadki. Na pierwszej wizycie lekarz dużo mówił, ciągle gadał co tam robi i po co. Opanowany, szczery, nic nachalnego. Efekt super, żadnego silnego bólu, a jeśli coś miało boleć to lekarz uprzedzał. Niesamowicie dokładny i pedantyczny w tym co robi. Potem wyprowadziłem się z Mikołowa do Gliwic i miałem do dentysty daleko więc wizyty stały się coraz rzadsze aż pewnego razu się okazało, że pan Drabik już tam nie pracuje. Przez 7 lat nie byłem u żadnego innego dentysty. Pewnego razu wpadłem na pomysł, żeby go odnaleźć! Gdzieś do cholery musi być, nawet gdyby to miało być w UK! No i się okazało, że jego gabinet jest w Gliwicach. Pojechałem od razu. Ten sam lekarz, ten sam styl, ta sama jakość. Z jednej strony się przyzwyczaiłem i nie boję się dentysty, a z drugiej wiem, że mogę oczekiwać doskonałej usługi stomatologicznej. Cena nie należy do najtańszych, ale jakość ma swoją cenę. Jedyne wady to brak możliwości założenia cofferdamu, 30min poślizg w wejściu do gabinetu oraz ogrom wrzeszczących dzieciaków w poczekalni, ale leczenie kanałowe bez znieczulenia oraz fachowe ekstrakcje zębów, wypełnienia trzymające ponad 10 lat, miła obsługa to silne zalety tego lekarza. Trzeba się umawiać na 3 miesiące wcześniej. Polecam bo lepszego w Polsce nie znam!

Jak najbardziej polecam, do każdego pacjenta podschodzi indywidualnie, aby każdy lekarz traktował tak swoich pacjentów... Jeszcze raz polecam!!

Moje dzieci go uwielbiają. Córka z niecierpliwością czeka na kolejną wizytę. Dzieci podczas leczenia oglądają bajki dzięki czemu czas spędzony u dentysty szybko mija. Mojemu 3-letniemu maluchowi wszystko wytłumaczył, także mały bez problemu dał sobie zalkierować ząbki. Bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam!

lekarz wart polecenia,wzbudza zaufanie,miły,tłumaczy chorobę i metodę leczenia,dużo czasu poświęca pacjętowi,ma bardzo duże podejscie dla dzieci.

Lekarz wart polecenia. Za rzeczowość, fachowe i rzetelne podejście do leczenia. Zawsze wytłumaczy, odpowie na wszystkie pytania i ma rewelacyjne podejście do dzieci.