dr hab. n. med. Marek Drążkiewicz

Chirurg naczyniowy

2,7
2,6
2,5

Bardzo polecam Pana Doktora. Doświadczony, konkretny i rzeczowy lekarz. Wizyta przebiegła w przyjaznej, profesjonalnej atmosferze.

Bardzo polecam Pana Doktora.

Napiszę krótko. Chcesz stracić kończynę - Polecam .Nie wiem od Kogo dostał tytuł lekarza a co dopiero doktora jeszcze nauk medycznych . Piękny nowoczesny oddział naczyniowy. Dobrze ,że udało mnie się uciec w odpowiednim czasie do Krakowa bo byłbym w kolejce po zasiłek dla Inwalidów bez co najmniej jednej nogi .

Napiszę krótko.

Byłem na wizycie prywatnej u Pana doktora i czytając negatywne komentarze trochę byłem przestraszony. Niepotrzebnie... Doktor nie jest człowiekiem wylewnym. Był miły, choć z pozoru szorstki. Jednak czułem się, że zajmuje się mną profesjonalista i mogę mu zaufać. Miał czas na dokładne badanie, na wytłumaczenie choroby i nie naciągał na koszty jak wiele osób napisało. Bardzo dobry lekarz i człowiek!

Mam szczerze mieszane uczucia. Z jednej strony tytuł przed nazwiskiem "doktor habilitowany nauk medycznych" powinien robić wrażenie. Tutaj to wrażenie jest z jednej strony potęgowane przez szybki sposób wypowiadania się zdecydowane reakcje na ten i ów stan pacjenta. Potrafi trzymać dyscyplinę wśród pacjentów i personelu. Ale....potrafi być serdeczny, miły, potrafi popatrzeć się prosto w oczy itd. Powiem tak....mówi co ma w sercu, jak trzeba to i ochrzani, ale nigdy nie krzyczy, nie wrzeszczy, nie wyzywa człowieka.

O mało nie wysłał mnie na tamten świat. Spieprzył zabieg (niepoodmykane drobne naczyńka krwionośne i zostawiona „na pamiątkę” końcówka pęcherzyka) i tłumaczył się, że krwawieniu do jamy brzusznej jest winna 10-letnia chemia. Każdy lekarz, któremu to mówię twierdzi, że większej bzdury nie słyszał. Zdecydowanie nie polecam pana doktora.

Ten lekarz nie przyznaje sie do błędów...przez niego wiele ludzi straciło zdrowie !!..na jego oddziale masowo amputuje sie kończyny dolne !!...ten doktorek czeka w swoim gabinecie na pacjentów z kopertami...bez koperty nie ma co sie u niego pokazywac ! Najgorszemu wrogowi nie poleciłbym takiego lakarza...to jest sadysta a nie lekarz !

ten lekarz nie umie przyznac sie do błedów traktyje pecjentów jak intruzów nie powinien byc ordynatorem .

brak słów , nie polecam ani tego lekarza , ani szpitala w ktorym pracuje

brak słów , nie polecam ani tego lekarza , ani szpitala w ktorym pracuje

Czytajac opinie o panu doktorze nie bardzo chcialam zdecydowac sie na wizyte u niego, ale gdy poszlam bylam bardzo mile rozczarowana. Pan doktor jest bardzo milym i cieplym czlowiekiem. Wytlumaczyl mi cierpliwie i szczegolowo nurtujace mnie problemy i podjal sie leczenia...Polecam go goraco!!!

Arogancki, nieuprzejmy, zadufany. Nie potrafił zdiagnozować mojej choroby - nawet w prywatnym gabinecie. A jako pacjentka na oddziale zostałam źle potraktowana, jako natręt. Dobrze, że po 3 latach choroby trafiłam do odpowiedniego lekarza, który dostrzegł moją chorobę - zakrzepicę.