dr n. med. Marek Elias

Ginekolog

Polecam, dzięki doktorowi jestem w ciąży i za dwa miesiące urodzę synka :)

Polecam, dzięki doktorowi jestem w ciąży i za dwa miesiące urodzę synka :)

Jestem jak najbardziej zadowolona. Kompleksowe, profesjonalne i bardzo uprzejme podejście do pacjenta. Naprawdę polecam :)

Polecam Pana Doktora. Pomógł mi, nie zignorował objawów, które mu przedstawiłam, podszedł fachowo do mojego problemu, dzięki czemu problemu już nie ma :) Polecam serdecznie :)

Mam doktor prowadzi mnie juz od 2 lat, dzieki niemu zaszlam w ciaze i szczesliwie ja donosilam; pod koniec byly male problemy, wiec bylam u niego co najmniej 2 razy w tyg w gabinecie i nie chcial za to dodatkowych pieniedzy! Polecam wszystkim!

Nie jestem zadowolona z opieki pod koniec ciąży(miałam zatrucie ciążowe, wysokie nadciśnienie 160/90, zakażenie paciorkowcem), bo pan doktor nie wysłal mnie do szpitala w oppowiednim czasie, przez co mój synek urodził się miesiąc za wcześnie, z wylewami krwi do móżgu, krwiakiem w mózgu, prawie w zamartwicy, hipotroficzny, niedotleniony i ze wzmożonym napięciem mięśniowym. Obecnie ma zdiagnozowany wrodzony obustronny niedosłuch zmysłowo - rdzeniowy i jest niepełnosprawny ruchowo. Jestem wściekła na pana doktora, bo tak mu ufałam a NIE BYŁO WARTO!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Wrocław"?

WELLDENT Centrum Stomatologiczne

Kukuczki 5/9 I piętro
50-570 Wrocław
przychodnia
Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej J.G. Tarabuła s.c.
Św. Mikołaja 51/52
50-127 Wrocław