lekarz Marek Fedorowicz

Lekarz rodzinny

1,7
1,9

Bardzo mało kompetętny lekarz. Mało kulturalny, nie słucha pacjenta, nie interesuje go absolutnie nic. Najlepiej przepisać antybiotyk o jak najszerszym spektrum działania, albo odesłać z gabinetu gdzieś indziej. Nie polecam. Wszystko robi z laską i jak by za karę.

Skrajna niekompetencja. Lekarz nieprzyjemny i niekulturalny do tego z bardzo wątpliwą wiedzą medyczną. Jako lekarz sportowy powinien prowadzić aktywny tryb życia, który pozwoli na zachowanie zdrowego rozumu i kondycji fizycznej. Uważam, że takim osobom powinno się sprawdzać aktualny stan wiedzy i niestety odbierać uprawnienia lekarskie bo szkodzi to całemu środowisku medycznemu.

Szybko i sprawnie. Doktor wysłuchał objawów i przepisał odpowiednie leczenie. Przyjemna wizyta, mogę spokojnie polecić.

Rozmowa trwała krótko, dostałam numery potrzebnych skierowań. Jednak na koniec usłyszałam radę, że powinnam sobie poszukać innego lekarza - zaraz po tym, jak zadano mi pytanie o szczepienie. Widać jedni zasługują na chęć niesienia im pomocy medycznej, a drudzy nie.

Bardzo nieprzyjemna osoba, zero szacunku. Kiedy lekarz żuje gumę i ciamka badajac pacjenta, który płaci za wizytę,to zakrawa na kpinę. Nie wiem jakie sa jego kompetencje medyczne, wizyta trwała 5 minut. Słoma wystająca z butów.

Nigdy w życiu. Jest we Wrocławiu tak dużo dobrych lekarzy. Nawet jeśli by mi zapłacili to ten facet dla mnie niestety nie jest lekarzem. Omijać. Nigdy w życiu nie pójdę już do tego pana. Odradzam każdemu

Mam mieszane uczucia. Zarówno w leczeniu dorosłych, jak i dzieci Pan Doktor nie wydaje mi się szczególnie wnikliwy. Zachowuje się tak, jakby miał z góry ustaloną diagnozę i nie za bardzo słucha tego, co pacjent mówi. Może tylko trafiłam na takie dni akurat, ale wolę wybierać innych lekarzy.