lekarz Marek Feliks

Laryngolog

Miałem mocno zatkane ucho,przepłukał wielką wodą przez strzykawę, szybko zabrał miskę mówiąc że już wypłynęło i po wszystkim. Problem jednak pozostał.

Problem jednak pozostał.

Niestety nie mam dobrego zdania. Mnostwo lekow ktore nie daly efektu, przerwanie leczenie z powodu braku miejsc, a jak sie zarejestrowalam to dowiedzialam sie na miejscu - nie poinformowano mnie przez telefon przy rejestracji, ze potrzebne jest nowe skierowanie, co jak sie okazalo nie jest prawda przy kontynuowaniu leczenia. Nie polecam!

Bardzo polecam, lekarz bardzo miły i uprzejmy. Zaopiekował się mną profesjonalnie, potrafil dokładnie zobrazować to co dzieje się w moim gardle jak miałam zapalenie strun głosowych. Wyleczyłam sie i byłam bardzo wdzięczna za taką pomoc :)

Pełne zaangażowanie w chorobę. Miły, kompetentny, znający się na tym co robi. Gorąco POLECAM!!!!

perfect pod kazdym wzgledem, nic dodac nic ujac

perfect pod kazdym wzgledem, nic dodac nic ujac

Miły i dowcipny owszem, ale co do kompetencji wątpię. Na prywatnej wizycie nie dokonał podstawowych badań laryngologicznych, nie słuchał uważnie, mówił szybko i chaotycznie, prowadząc w międzyczasie rozmowę z pielęgniarką a wizyta nie trwała nawet 10 minut, po czym z uśmiechem skasował 70 zł. Nie polecam

Kilka razy juz byłam u tego lekarza, zawsze dobrze zdiagnozował i szybko zostałam wyleczona. Najpierw po kuracji antybotykowej na zapalenie gardła wylądowalam u tego doktora bo niby gardło ok i juz nie bolała ale czułam jakby siedziało coś na gardle okazało się opuchnięte struny głosowe, czyli że antybioty który mi lekarz ogólny zleciła na zapalenie nie do końca zadziałał. Nastepnym razem w trakcie grypy trafiłam z bolącym uchem i okazało sie ostre zapalenie ucha wew. Polecam dobrze zdiagnozowane i leczone, bardzo miły i dowcipny lekarz:) rozweselic umie, cierpiącego pacjęta