lekarz Marek Florczak

U pana doktora byłam raz na wizycie. Będąc w ciąży miałam problem z nawracającymi plamieniami i chciała zaciągnąć opinii innych lekarzy niż mój prowadzący. Pan doktor jest rzeczywiści bardzo konkretny i raczej oschły. Przebadał mnie i odpowiedział na wszystkie nurtujące pytania bardzo fachowo i profesjonalnie.Wyszłam od niego dużo spokojniejsza i bardziej świadoma. Wizyta trwała ok. 30 min.Polecam, chodź nie prowadziłam u niego ciąży ze względów finansowych.

Pan doktor Florczak prowadził moją ciążę. Na początku wydawał mi się bardzo zdystansowany i oschły, natomiast z biegiem czasu coraz bardziej miły, sympatyczny ect. Bardzo kompetentny lekarz, nie bagatelizuje tego co się do niego mówi. Miałam problem z bakteriami i erytrocytami w moczu, mało żelaza i w kółko coś. Pan doktor trzymał rękę na pulsie i dbał o dodatkowe badania, kontrole itp. Fakt, że jest drogi ale wart swojej ceny. Gdy rodziłam, a była to niedziela, pan doktor przyjechał na operację do szpitala i zajrzał jak "idzie akcja" :) Gdy już nie dawałam rady wyraził zgodę na cesarkę ale i tak urodziłam naturalnie, bo jak przyszedł lekarz po mnie to się okazało że zaraz będą parte i koniec :)

Doktor prowadził moją ciąże i dzięki niemu mamy z mężem piękną córeczkę , gdy tylko sie coś działo zaraz leżałam w szpitalu pod pełną opieką doktor był zawsze pod telefon. Moja ciąża miałą ogromne kąplikacje i dzieki niemu wogule dochodziłam do konca ciąży , niestety nie odbierał mojego porodu po którym również miałam kąplikacje ale kolejna zasługa pomógł i wszystko dobrze sie skończyło.

Nie polecam. Może i ma wiedzę medyczną ale oprócz tego liczy się też podejście po pacjentki, a jak na każdej wizycie u niego czułam się spięta, jak o cokolwiek zapytałam dostawałam odpowiedz w stylu „to pani nie wie, że…”. Szczytem wszystkiego był fakt jak mnie potraktował po poronieniu, poszłam do niego na kontrolę i pytając DLACZEGO TO SIĘ STAŁO z wiadomych powodów łzy mi zaczęły płynąc z oczu a pan dr spojrzał na mnie ostrym wzrokiem i stwierdził żebym się nie mazała bo nie ma o co! NIE POLECAM!!!

NIE POLECAM!!!

Moim zdaniem to świetny lekarz- konkretny, rzeczowy. W sposób wyczerpujący odpowiada na wszelkie pytania. Obecnie prowadzi drugą moją ciążę. Jeśli wyniki badań są w porządku, wizyta trwa krótko, ale jak tylko coś jest nie tak dokładnie mówi, co trzeba będzie zrobić- dodatkowe badania, sposób leczenia, itp.- wtedy wizyta trwa dość długo. Dlatego dziwią mnie komentarze, że wizyta jest krótka, a trzeba dużo zapłacić. Jeśli wszystko jest ok, pacjentka nie ma pytań, to po co sztucznie przedłużać czas wizyty?

Dr. Florczak prowadzil moja ciaze i jestem bardzo zadowolona. z czystym sumieniem moge jego polecic. wydaje sie ze jest oschly ale w tak naprawde jest przesympatyczny wystarczy go poznac. pozdrowienia dla pana doktora.

Nie znam Dr. Florczaka jeżeli chodzi o ciążę i normalne wizyty ale wykonywał mi operację w szpitalu w Mińsku i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli ktoś trafi w jego ręce na stole operacyjnym, jest szczęściarzem.

osobiście prowadze u niego swoją drugą ciąże i jestem zadowolona jedyne co bardzo mnie denerwowało w pierwszej ciąży to wieczne kolejki i opóżnienia choć było umawiane na konkretną godz na całe szczęscie teraz już tego nie ma polecam 100% satysfakcji

osobiście prowadze u niego swoją drugą ciąże i jestem zadowolona
na całe szczęscie teraz już tego nie ma
polecam 100% satysfakcji

wyczerpująco odpwiada na wszystkie pytania, miły i uprzejmy ale na pierszy "rzut oka" dość oschły. Jeśli zgłaszałam w ciąży jakieś dolegliwośći zlecał zawsze dodatkowe badania żeby sprawdzić czy wszystko jest ok. Jest dość drogi ale jeśli Ktoś ma zamiar rodzić w Mińsku Mazowieckim gdzie jest On ortynatorem odziału ginekologiczno położniczego to bardzo polecam. Na odziale bardzo interesuje się swoimi pacjentkami.

pan doktor jest dosyć miły, sympatyczny ale i bardzo stanowczy. jest bardzo drogi bo za kilkuminutową wizytę bierze 150zł i nie wiem za co tyle. Zleca badania czasami kilka razy te same i nie koniecznie potem je sprawdza i nie informuje pacjentkę czy te wyniki są dobre czy nie. ja osobiście średnio jestem z niego zadowolona choć prowadził całą moją ciąże