lek. dent. Marek Gatz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Bardzo drogo i niestety wygląd zębów kiepski, coś nie tak z protetyką. Żałuję, że trafiłem do tego gabinetu.

Pan doktor Gatz to człowiek o „złotych rękach” i wielkiej, pełnej wiedzy głowie. Śmiem twierdzić, że powinien znajdować się w czołówce najlepszych implantologów w Polsce. Każdy kto trafi pod jego opiekę może być zupełnie spokojny o swoje zęby!!! Nie wiem, jak on to robi, ale po usunięciu dwóch zębów, wszczepieniu kilku implantów podczas jednego zabiegu, nacięciu dziąseł i założeniu wielu szwów, wróciłam do domu pełna strachu i zaopatrzona we wszystkie możliwe środki przeciwbólowe. I czekałam na niewyobrażalny ból…który w ogóle nie nastąpił!!! Oczywiście dyskomfort spowodowany lekką opuchlizną i szwami był „odczuwalny”, ale trudno go było nazwać bólem. Wszystko pięknie się goiło, nie wystąpiły nawet najmniejsze komplikacje. Doktor Marek Gatz wykonuje swoją pracę, która jest też jego pasją, nie chwaląc się swoimi osiągnięciami na tzw „ściankach” i mediach społecznościowych. Pewnie dlatego, że nie potrzebuje w ten sposób udowadniać, jak dobrym jest lekarzem. Jeśli mieszkacie w Bydgoszczy, to macie szczęście, że ten lekarz pracuje w zasięgu waszej ręki. Polecam!!! Dziękuję również „prawej” ręce pana doktora- pani Agnieszce oraz całej, cudownej ekipie lekarzy stomatologów i pań koordynatorek w rejestracji, przy ul. Kragujewca w Bydgoszczy, ze szczególnym uwzględnieniem przesympatycznej i bardzo kompetentnej pani Ani.

Co do sprzętu czy kompetencji się nie wypowiem, bo nie jestem lekarzem. Wydaje mi się jednak, że gabinet, w którym leczę się obecnie jest równie dobrze wyposażony, a ceny niższe i podejście na pewno bardziej kompleksowe, większa wiedza lekarza. Leczyłam u dra Gatza 1 zęba, wypełnienie estetyczne, ale wymagało poprawki i ząb po roku, pomimo specjalistycznych past, ciągle jest nadwrażliwy. Przed borowaniem nie było tego problemu.

Zapłaciłam bardzo dużo za leczenie 2 zębów.Niestety do dzisiaj mam z nimi problem, chociaż byłam jeszcze raz i niby miało być dobrze.Zdecydowanie nie polecam bardzo byłam niezadowolona i jeszcze leczenie jednego zęba zwykłe kosztuje u Pana doktora 400 złotych.

pełen profesjonalizm - szybko, bezboleśnie i bez problemów, dba o szczegóły, zęby są wykończone tak jak być powinno!

Brakuje mi słów aby opisać moje zadowolenie z usług dr Gatza. NIe dość że jest przemiłym lekarzem to sposób pracy, delikatne podejście i fachowość śą godne polecenia dla innych. Wykonał mi sześć koron porcelanowych na dole. Były to jakieś szwedzkie korony robione przez komputery. Chyba nazywają się procera . Efekt estetyczny rewelacja. Na górze brakowało mi 3 zębów i zgodziłem się na wszczepienie implantów. Nic mnie nie bolało i super wygląda. Poza tym już nigdy mnie nie beda bolaly ;-))) a te zęby straciłem bo kiedyś bałem się lekarza. POLECAM TEGO LEKARZA Z CZYSTYM SUMIENIEM