lekarz Marek Gonicki

Ginekolog położnik, Ginekolog, USG, RTG

Lekarz nie wie co to empatia. Polemizował kazdy moj problem, opinie specjalistow. Nagonka na karmienie piersia, nawet jesli biore silne leki psychiatryczne, bo wg niego mozna...Nie mowil na temat, zadufany w sobie. Zarty nie na miejscu. Brak profesjonalizmu. Nie polecam naprawde, nie warto

Odradzam! Ten lekarz, to dramat. Nie słucha , bagatelizuje pacjentki i problemy z jakimi przychodzą. Jestem w 1 trymestrze ciąży, lekarz stwierdził, że żadne badania nie są mi potrzebne, domowy test ciążowy powinien mi wystarczyć. Jak pojawiła się infekcja i pytałam czy na tym etapie mogę stosować zaproponowany mi lek, gdyż w ulotce był przeciwskazany w 1 trymestrze, to stwierdził, że trzeba być "infantylnym idiotą", żeby takie rzeczy pisać w ulotce i jak nie chce, to mogę nic nie brać po czym rzucił słuchawką. Dziewczyny, z daleka od niego!

Odradzam. Z żoną z powodu bólu i powtrarzających się skurczy pojechaliśmy na SOR ( 34 tydzień ciąży). Doktor przyjął żonę, przy czym nie szczędził sobie niepotrzebnych komentarzy typu "wy to wszystkie teraz przesadzacie", czy "teraz to wy nawet w ciąży boicie się alkoholu napić". Traktował żonę jak idiotkę, której nudzi się i o połnocy przyjeżdża na SOR. Dopiero gdy dowiedział się, że żona jest stomatologiem nieco spuścił z tonu, ale nadal brakowało mu empatii i zrozumienia dla kobiety w pierwszej ciąży, która doświadczyła regularnych bóli/skurczy, innych niż do tej pory w przebiegu ciąży. Badania wykonał dość pobieżnie, a efekt końcowy był taki, że żona zamiast po wizycie być spokojniejsza, rozpłakała się zaraz po wyjściu z gabinetu. Sam pracuję w służbie zdrowia i takie podejście jest dla mnie nie do pomyślenia.

Nie dała bym nawet jednej gwiazdki. Moje wspomnienia z Panem Gonicki bo lekarzem trzeba być z powołania, są okropne !!! Arogancki, grubiański i chamski, nie wspominając sytuacji przy porodzie. Straciła bym dziecko i sama wąchała bym kwiatki. Jednym słowem RZEŹNIK nie lekarz!!!

Ja znalazlam doktora przez przypadek, nikt mi nie polecal, byla to moja pierwsza wizyta. I uwazam, ze wspaniala balam sie strasznie isc do ginekologa, az w koncu zmusily mnie do tego aprawy zdrowotne, bardzo mily, zagadywal zebym tylko nie myslala o badaniu, usmiechniety i zabawny ( chociaz ja moze tez jestem dziwna skoro tak wiele pacjentek narzeka na Pana doktora humor, a moze to raczej nie maja pacjentki poczucia humoru ) lekarz jak kazdy inny. Z czystym sumieniem polece lekarza poniewaz nie mam powodow by narzekac. Chociaz kazsy sie znajdzie ktoremu cos sie nie spodoba.

Kiepskie żarty , wtrąca się w sprawy prywatne. Nie skierował mnie na żadne badania , tylko wypisał najtansze tabletki anty na wywołanie okresu (4 miesiace bez okresu) bez żadnego usg , wizyta 5 min.. powiedzialam mu o obiawach tarczycowych , kazał mi isc do internisty , zamiast dać skierowanie na badania od razu. Kompletny brak kompenetcji , nie polecam nikomu

W jednym zdaniu opisze .Doprowadzil do tego ze poronilam...

W jednym zdaniu opisze .Doprowadzil do tego ze poronilam...

kompletnie nie słucha co się do niego mówi, na wszystko ma wytłumaczenie, że tak musi być i że najlepszym lekarstwem na wszystkie kobiece dolegliwości jest zajście w ciążę. poza tym jest wścipski i wypytuje o prywatne sprawy. do jego poczucia humoru rónież należy się przyzwyczaić bo inaczej pacjentka uzna że ma ją za głupią. a najgorsze jest to, że chce wyciągnąć kasę od pacjętek. wmówił mi że za zabieg któremu muszę się poddać powinnam zapłacić, a z tego co udało mi się dowiedzieć w NFZ'ecie takie zabiegi są całkowicie darmowe i lekarz który próbuje wyłudzić opłatę w tej sytacji jest oszustem. W NFZ wyjaśniono mi również, że jedynym wyjściem jest napisanie oficjalnej skargi na tego lekarza do nfz i zastanawiam się czy tego nie zrobić. nie po to opłacam skłądki żeby za wszystko płacić. poza tym jeśli chodzę do lekarza na fundusz to już powino być to sygnałem dla lekarza, że nie stać mnie na prywatne wizyty i zabiegi. ale tak właściwie to moja sytuacja nie powinna mieć tu nic do rzeczy ponieważ lekarza nie powinno interesować czy mnie stać czy nie, poprostu przychodze publicznie i już.

Leczyłam sie u pana doktora przez wiele lat i nigdy nie miałam powodu żeby narzekac. Pan doktor wyleczyl mnie z kłykcin, szybko i na miejscu podczas gdy inny lekarz przez kilka tyg myślal co zrobic z problemem w koncu skierowal mnie do szpitala...Pelna profeska i ludzkie podejscie do pacjentek. polecam!!!

Od kilku lat jestem pacjentką doktora, prowadził moją pierwszą ciążę. Zawsze uśmiechnięty, sympatyczny, rzetelny i dobry lekach. Przede wszystkim trzeba podkreślić, że to dobry człowiek! Jestem szczęśliwa,że trafiłam do niego, poprzednio leczyłam się u innej doktor, która często nie wiedziała co mi dolega i zbywała mnie receptami bez wykonania potrzebnych badań. Doktor Gonicki zawsze zleca badania, które są niezbędne do diagnozy.