dr n. med. Marek Górniak

Urolog dziecięcy

Jestem urologiem dziecięcym i chirurgiem dziecięcym praktykującym w prywatnym szpitalu nastawionym na leczenia chirurgiczne - CENTERMED Kraków. Zabiegowe procedury urologiczne realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, zwykle w ramach chirurgii jednego dnia. Istnieją również warunki do kilkudniowej hospitalizacji chorych, którzy tego wymagają.

niezwykły lekarz, niezwykły człowiek. Osoba z ogromną klasą, uprzejmy, geniusz w swojej dziedzinie. Wspaniale potrafi nawiązać kontakt nawet z małymi, kilkumiesięcznymi pacjentami. Czuły, delikatny pełen zrozumienia dla pacjenta i dla przerażonych rodziców. Kompetentny w każdym calu. Niezwykle cieszymy się, że synek trafił do tak wspaniałego specjalisty.

Bardzo dobry lekarz,rzetelny ,miły,uśmiechnięty :) Super tłumaczy cały przebieg leczenia itp. Super podejście do dzieci :) Wybieram sie tym razem z córką i jestem pewna w 100% że sie nie zawiodę :) Polecam z czystym sumieniem Pana doktora Marka Górniaka :)

Dr.Górniak jest aniołem stróżem wszystkich małych pacjentów ,jest człowiekiem o dobrym ciepłym sercu , z pasją i szacunkiem traktuje małych pacjentów oraz jego rodziców . Profesjonalista w każdym calu , rzeczowy i niezwykle kompetentny lekarz , wszyscy lekarze powinni brać z niego przykład .Zależy mu na zdrowiu i komforcie pacjenta ,jeśli trafić do lekarza to tylko do takiego POLECAM mama Oskarka.

Mieliśmy ogromne szczęście, że trafiliśmy z synkiem do tego lekarza. Doskonale zna się na swojej pracy, jest bardzo skuteczny a do tego wszystkiego dzieci go uwielbiają, świetnie się z nimi dogaduje.

W pełni popieram wszystkie pozytywne opinie na temat tego lekarza. Na szczęście trafiliśmy na niego przy operacji przepukliny u synka. Jest znakomity, polecam z całego serca.

Wciąż poszukujesz "Urolog dziecięcy Kraków"?

Szpital Dziecięcy
Wielicka 265

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Szpital św. Rafała
Adama Bochenka 12

Wiesław Urbanowicz

Chirurg dziecięcy
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
ulica Dolina 4 B
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyczne Centrum Chirurgiczne Estetika-NOVA
ulica Tuchowska 6 B/5
Specjalistyczny Szpital im. Stefana Żeromskiego