lekarz Marek Grabarczyk

Bardzo miły i kompetentny p Doktor. Polecam wszystkim zestresowanym pacjentkom! Żartuje a tym samym zapomina się o stresie, ma się chęć przyjść do niego ponownie.

Leczę się u Pana Doktora od kilkunastu lat. Dwukrotnie byłam w WSZ operowana a Doktor zawsze po operacji znalazł czas, aby do mnie zajść, nawet wtedy, gdy nie pełnił dyżuru na oddziale. Zawsze wytłumaczony przebieg operacji. Nie mam nic do zarzucenia i szczerze polecam.

lekarz nie godny polecenia wizyta trwa 5 minut. Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Nie wykonuje badań kontrolnych np cytologii.

jestem zadowolona ... wyleczył ,a teraz prowadzi mi ciąże . rewelacja nie mogę nic powiedziec złego na ten temat.

jestem zadowolona ...
wyleczył ,a teraz prowadzi mi ciąże . rewelacja
nie mogę nic powiedziec złego na ten temat.

Chodze to tego lekarza juz 5 lat wprawdzie prywatnie ale wydaje mi sie ze to nic nie zmienia. Robil mi cesarskie ciecie przychodzil z pytaniami jak sie czuje i wogole. Opieka w szpitalu z jego strony byla rewelacyjna, codziennie mnie odwiedzal. POLECAM GORACO

Doktor jest przemiły w gabinecie a w szpitalu gdy rodziłam to mnie prawie nie znał. Omijał, nie interesował się porodem i połogiem. Był na rannej wizycie z wszystkimi lekarzami ale pięknie do tyłu się wycofał bym go nie zobaczyła i czasem coś nie chciała.

Miły zawsze ma czas dla pacjentek.Zawsze pyta o samopoczucie .

Miły zawsze ma czas dla pacjentek.Zawsze pyta o samopoczucie .

Bardzo miły kompetentny, ma zawsze czas dla pacjentki.

Bardzo miły kompetentny, ma zawsze czas dla pacjentki.

Odradzam, bardzo dziwne zachowanie, krępujące umiejscowienie naprzeciwko drzwi fotela ginekologicznego - bez kotary

Lekarz zdecydowanie wyjątkowy, w razie potrzeby bardzo szybko działa,poważny i kompetentny.Przeprowadza bardzo dokładny wywiad z pacjentką,wszystko notuje w komputerze.Ma też poczucie humoru,pacjentki traktuje z szacunkiem.Bardzo delikatnie bada.Polecam.