dr Marek Grabowski

Chirurg ogólny

Zgłosiłam się do Pana Doktora z problemem rany i strasznego bólu po usuniętym paznokciu od palca u nogi. Uratował przed amputacją mój paluch od nogi, który wszyscy inni skazali na obcięcie a to dzięki Jego wiedzy i cierpliwym leczeniu. Pan Doktor jest godny polecenia, miły i uśmiechnięty spokojnie przyjmuje pacjenta i stara się wytłumaczyć i odpowiadać na pytania. Wielkie podziękowania również dla Pań Pielęgniarek, które są równie miłe i fachowe.

Zawsze przyjmował mnie w przychodni ze szczerym i serdecznym uśmiechem na twarzy w asyście przemiłych pielęgniarek. Mówił nie martw się dziecko choć ja już półwiekowa jestem, „naprawimy, zdążymy i pójdziesz do pracy” i już za parę dni idę, po półrocznej rekonwalescencji. Bardzo jestem zadowolona z zabiegu plastycznego jakiego dokonał pan dr Marek Grabowski. Polecam to może złe słowo, bo kto chce ulegać nieszczęśliwemu wypadkowi, ale jeżeli już ulegnie to z całym szacunkiem do całego personelu CLO w Siemianowicach Śląskich pan Marek Grabowski jest super. Przeszczep skóry udany. Serdecznie dziękuję. Wdzięczna ...

Wdzięczna pacjentka Ewelina

Z pełnym przekonaniem polecam Pana Doktora, wyleczył moją oparzoną nogę szybko i skutecznie.Od początku był cierpliwy i życzliwy, wytłumaczył mi jakie będzie postępowanie, dał poczucie bezpieczeństwa w tym trudnym dla mnie czasie.Leczenie zakończyło się bez powikłań i jestem bardzo zadowolona z efektów.Bardzo dziękuję!

Przyjechałem poparzony z huty..... pobyt w szpitalu pan doktor obiecał,że mi pomoże i słowa dotrzymał.Był bardzo zaangażowany w moje leczenie.Odpowiedzialny i inteligentny człowiek,perfekcyjnie zrobił mi przeszczep skóry,prawie nie ma śladu po ranie. Dziękuję kłaniam się panu doktorowi.

Bardzo miły i cierpliwy lekarz autentycznie zainteresowany pracą nad poprawą stanu zdrowia pacjenta, nie ma tu mowy o podejściu typu "od do" czy "następny proszę", a przy tym to człowiek o wielkiej kulturze osobistej.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Siemianowice Śląskie"?

Siemianowice Śląskie
NZOZ Traf-med prof. Paweł Lampe
ul Warszawska 40
40-008 Katowice
NZOZ DELTA
Kościelna 61
41-103 Siemianowice Śląskie

Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Szpital Specjalistyczny Nr 2 w Bytomiu
32-329 Bolesław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej GAL-MED
Sławkowska 4
32-300 Olkusz
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
Euro-Klinika Sp. z o.o.
Wyspiańskiego 3
41-100 Siemianowice Śląskie
Przychodnia Specjalistyczna Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ruda Śląska ul. Szpaków 33
ulica Szpaków 33
41-705 Ruda Śląska
ulica Gajowa 29
41-936 Bytom
SAR sp. j. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "PRO-MED"
ulica Łużycka 7
41-910 Bytom
DENTOMED Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica E. Orzeszkowej 20
41-103 Siemianowice Śląskie
Przychodnia Medycyny Rodzinnej i Specjalistycznej EUROMED
ulica Parkowa 12
42-400 Zawiercie
ZESPÓŁ PORADNI LEKARSKICH DAMAR SP. J.
Przedszkolna 6
41-703 Ruda Śląska
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Medi-Spatz"
Mikołowska 25
44-100 Gliwice