dr n. med. Marek Grabowski

Urolog

Czytam te wszystkie opinie i nie mogę uwierzyć.Wspominam operację i Pana doktora pozytywnie.Mialam nietypowy przypadek,p.Grabowski zajął się mną z całkowitym oddaniem.Tłumaczył, pocieszał, operację przeprowadził w Wielki Piątek.Jest kompetentny i godny polecenia.

Jest to lekarz,który ma najbardziej w dupie pacjentów i chorych potrzebujących jego pomocy.Osobnik nadaje się do natychmiastowego odstrzału,ponieważ jako lekarz jest przeciętny ale jako człowiek,to prymityw bez kultury i bez klasy.

Wspaniały specjalista, pełen poświęcenia i oddania dla pacjenta. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Jestem zadowolona z leczenia i polecam tego lekarze. Nie mogłam trafić w lepsze ręce.

Nie wzbudza zaufania!!!! Leżałam w szpitalu, w ogóle nie słuchał co ma do powiedzenia mój lekarz prowadzący, mimo to, że nadal jestem chora, wypisał mnie ze szpitala.

Pan orydnator wykonywał mi zabieg cystoskopii - badanie wnętrza pęcherza. Wszystko wyglądało w porządku, ale jakiś fragment jakby miał lekki stan zapalny, więc na wszelki wypadek pan doktor postanowił pobrać wycinek do badania. Brzmi dobrze i kompetentnie. Niestety, odwalił fuszerkę jakich mało! W wyniku tego, powszechnego w urologii, badania trafiłam ze skrzepami i zatrzymaniem moczu na ostry dyżur na Pomorzanach, gdzie spędziłam 3 dni. Zdecydowanie odradzam "pana doktora". Zresztą sam oddział też ma ogromne poczucie odpowiedzialności - gdy pani z izby przyjęć na Pomorzanach zadzwoniła do nich, spytać czy przyjmą ...

Zdecydowanie odradzam "pana doktora".

Zresztą sam oddział też ma ogromne poczucie odpowiedzialności - gdy pani z izby przyjęć na Pomorzanach zadzwoniła do nich, spytać czy przyjmą pacjentkę po wykonanym u nich zabiegu , wypięli się "bo nie oni mają dziś dyżur" (!!!). W wyniku tego spędziłam na izbie na Pomorzanach 2 godziny, gdyż na oddziale była sytuacja rytyczna, zagrożenie życia.

UWAŻAJCIE NA TEGO LEKARZA. SŁUGUS ZUSU. NIC PORZĄDNEGO NIE JEST W STANIE WYKRYĆ. JAKBY CHCIAŁ PYSKOWAĆ, TO MAM NAPISANĄ PRZEZ NIEGO WERSJĘ CHOROBY. NIGDY NIGDZIE NIKOMU GO NIE POLECAM, CHYBA, ŻE KOMUŚ DO ŚMIERCI BLISKO.

NIGDY NIGDZIE NIKOMU GO NIE POLECAM, CHYBA, ŻE KOMUŚ DO ŚMIERCI BLISKO.

Pan dr wykonując mi rutynowe badanie bardziej był zafascynowany wędzoną rybką i zbliżającym się urlopem niż pacjentem. Jeżeli mamy ochotę popatrzeć na parzone kawki, śmiechy i wiecznie zajęty telefon poprzez rozmowy prywatne to w tym momencie mogę polecić ten oddział. Nie wytłumaczył mi, jakiej wielkości złogi w nerkach posiadam - usłyszałam tylko krótką i wg niego rzeczową odp., że do zabiegu ESWL się nie kwalifikuje. Przewód moczowy nawet nie został przez dr sprawdzony, co niestety powinno być jego obowiązkiem. Odradzam Pana doktora, jak i cały tamtejszy oddział - ZERO POSZANOWANIA DLA PACJENTA.

Pan doktor Grabowski jest znakomitym lekarzem wzbudza zaufanie,tłumaczy chorobę i przebieg leczenia jest uprzejmy polecam pacjentom z chorobami urologicznymi godny zaufania

Nie polecam tego lekarza, karierowicz, nastawiony na pieniądze, nie potrafi wytłumaczyć na czym na polegać zabieg, niekompetentnie zakwalifikował moją matkę do zabiegu, nie poinformował o konieczności wykonania konsultacji kardiologicznej. Niesympatyczny, gbur, brak kontaktu z pacjentem i totalne lekceważenie chorego, NIE POLECAM TEGO ODDZIAŁU ANI INNYCH LEKARZY TAM PRACUJĄCYCH,!!!!!!

Najlepszy lekarz z jakim miałem dotychczas do czynienia. Dwukrotnie lekarze - "specjaliści najwyższej klasy" z Oddziału Urologii PUM 2 na Pomorzanach w Szczecinie nie mogli poradzić sobie z lokalizacja i usunięciem mi krwiaka z przestrzeni przedpęcherzowej, spowodowanego operacją prostaty we wspomnianym szpitalu.Za trzecin razem trafiłem na Oddział Urologii szpitala w Zdojach, gdzie pan dr Grabowski umiejscowił krwiaka i w tym samym dniu osobiście przeprowadził zabieg. Ze szpitala zostałem wypisany dopiero wtedy, kiedy dr. Grabowski całkowicie upewnił się, że zdrowiu mojemu nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy jak dr Marek Grabowski.