Marek Grodek

RTG, USG, Stomatolog

Fantastyczny specjalista, któremu ufam i którego kompetencje dają o sobie znać na każdym kroku. Zawsze znajduje czas dla pacjenta, uważnie słucha, dokładnie tłumaczy. Standard usług na najwyższym poziomie, wiedza znakomita. Zdecydowanie polecam cały zespół lekarzy tego gabinetu.

Pan doktor to profesjonalista! Ja już poprostu straciłam nadzieję, że wyleczę swoje zęby... Po przejsciach z fałszywymi lekarzami, dzięki Bogu trafiłam do Pana Marka. Choć jestem dość trudną pacjentką leczenia widać efekty..!

Pan Grodek jest super stomatolog widać po jego wizytach w końcu znalazłem profesjonalistę w zawodzie aby wszyscy tacy byli jak on bardzo polecam Pana Marka i jego zespół .

Bardzo kompeteny, niesamowicie uprzejmy, tłumaczy zrozumiale problem, ładny gabinet.

Stomatolog jeden z lepszych w Szczecinie bardzo dobry w profesji.. Zna się na rzeczy wie co ma zrobić polecam bardzo jego gabinet nigdzie już nie będę leczył zębów jak tylko u Pana Grodka

Wciąż poszukujesz "RTG Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin