Marek Grodek

RTG, USG, Stomatolog

Przyjęty z bólem przed końcem roku mimo braku miejsc, doktor znalazł dla mnie czas. Odbudowa zęba oraz leczenie kanałowe wykonane świetnie, nie czułem żadnego wiertła :) Rewelacja, godny polecenia!

Fantastyczny specjalista, któremu ufam i którego kompetencje dają o sobie znać na każdym kroku. Zawsze znajduje czas dla pacjenta, uważnie słucha, dokładnie tłumaczy. Standard usług na najwyższym poziomie, wiedza znakomita. Zdecydowanie polecam cały zespół lekarzy tego gabinetu.

Pan doktor to profesjonalista! Ja już poprostu straciłam nadzieję, że wyleczę swoje zęby... Po przejsciach z fałszywymi lekarzami, dzięki Bogu trafiłam do Pana Marka. Choć jestem dość trudną pacjentką leczenia widać efekty..!

Pan Grodek jest super stomatolog widać po jego wizytach w końcu znalazłem profesjonalistę w zawodzie aby wszyscy tacy byli jak on bardzo polecam Pana Marka i jego zespół .

Bardzo kompeteny, niesamowicie uprzejmy, tłumaczy zrozumiale problem, ładny gabinet.

Stomatolog jeden z lepszych w Szczecinie bardzo dobry w profesji.. Zna się na rzeczy wie co ma zrobić polecam bardzo jego gabinet nigdzie już nie będę leczył zębów jak tylko u Pana Grodka

leczenie kanałowe Jestem pełna podziwu dla tak sprawnej i estetycznej obsługi i polecam wszystkim wizytę w gabinecie dr Grodka. Nie odczułam przez moment że jestem w gabinecie dentystycznym. Gdybym znała wcześniej takiego idealnego dentystę zachowałabym więcej zębów.Wyszłam z gabinetu bez bólu z 3-ma kompletnie wyleczonym zębami. Taki powinien być każdy dentysta: nie marudzi, nie poucza, wykonuje swoja pracę jak wirtuoz, na zakończenie wykonuje zdjęcie kontrolne dla potwierdzenia b. dobrze wykonanej pracy. Gabinet i dentysta na najwyższym poziomie. Wzór dla innych dentystów.

leczenie kanałowe

niestety zawiodłam sie bardzo, drogo i niesolidnie, dobre show i mnostwo gadzetow w gabinecie ale jak sie okazalo zab byl niedoczyszczony i mimo super drogiej nakładki (wielokrotnie poprawianej)ząb nadawal sie po czasie do usuniecia, chirurg szczekowy usuwajac ten zab stwierdzil ze to wina dentysty..

Polecam serdecznie wszystkim pacjentom Pana dr Grodka.W/w odpowiedzi zasługują jeszcze na dodanie plusa.Myślę,że wszyscy którzy odwiedzili gabinet i leczyli tam zęby z pewnością taką samą wydaliby opinię jak ja,gdyby mieli okazję gościć w serwisie RankingLekarzy.pl

Rewelacyjny stomatolog. Niezwykle kompetentny i bardzo delikatny. Ma niezwykłe podejście do pacjentów w każdym wieku, bardzo nowocześnie wyposażony gabinet. Wzbudza moje zaufanie w 100%. Sprawdzony i godny polecenia.