lekarz Marek Gwóźdź

Ginekolog

Najlepszy. Delikatny, taktowny, kulturalny i kompetentny. Od lat jestem pacjentka Doktora. Cierpliwie tlumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Dzieki dr Gwoździowi, który odpowiednio wcześnie wykryl w mojej piersi podejrzaną zmianę, dziś mogę cieszyć sie zdrowiem.

Świetny lekarz. Prowadził dwie moje ciąże, rozwiązał obie przez cesarskie cięcie. Kompetentny, rozsądny, zawsze na poziomie (nawet w czasie żartów) - nigdy nie czułam się skrępowana w czasie badania. Serdecznie polecam!

No właśnie w gabinecie jest wszystko OK, pacjentka płaci jest bardzo przyjemnie ale tylko wtedy kiedy jest wszystko w porządku. Kłopoty z kontaktem i dostępem zaczynają się wraz z nadejściem problemów zdrowotnych w przypadku szybkiej ingerencji porady. Pacjentka jest pozostawiona sama sobie. Szkoda słów. Wieeeeeeelkie rozczarowanie.

Po raz pierwszy byłam pacjentką tego lekarza, gdy zgłosiłam się na pogotowie z plamieniem w ciąży. Naprawdę delikatnie (za co jestem mu niezmiernie wdzięczna) przekazał mi informację, że zarodek obumarł i konieczne jest łyżeczkowanie. Gdy zaszłam ponownie w ciążę wybrałam tego lekarza jako prowadzącego. Mimo ...

Gdy zaszłam ponownie w ciążę wybrałam tego lekarza jako prowadzącego. Mimo początkowych problemów z ciążą potrafił podczas wizyt wprowadzić atmosferę spokoju, jest bardzo rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania, wzbudza zaufanie. Badania ginekologiczne przeprowadza delikatnie, a podczas usg obszernie wyjaśnia i pokazuje co jest czym :)
Bardzo odpowiada mi jego kultura osobista i fachowość, podczas badań nie czuję skrępowania. Tak samo traktował mnie podczas pobytu w szpitalu, wizyt na NFZ i prywatnych.

Wspaniały lekarz. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest miły, kompetentny i poświęca tyle czasu i uwagi ile tylko trzeba.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Tarnowskie Góry"?

Bogusław Tobór

Avimed