dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Barbara

25.06.2017

Miły człowiek, świetny specjalista z dużym doświadczeniem. Ma dobre podejście do pacjenta, potrafi porozmawiać, ale także wysłuchać. Największym plusem jest możliwość przebadania się już w gabinecie, który jest wyposażony w profesjonalny sprzęt.

Wiktor

20.06.2017

Doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista. Chodzę do niego już od dluższego czasu, ponieważ mam pełne zaufanie do jego kompetencji. Widać, że to człowiek z dużą wiedzą i doświadczeniem. Potrafi dobrze zbadać wzrok i przeprowadzi wszystkie badania.

Malgorzata

13.06.2017

Bardzo dobry lekarz i specjalista w dziedzinie oczu. Można mu w pełni zaufać, ponieważ posiada ogromna wiedzę i doświadczenie. Przypadkiem odkrył na wizycie, że mam cukrzycę, za co niezmiernie jestem mu wdzięczna. Nigdy bym nie pomyślała, że okulista powie mi takie rzeczy.

Izabela

05.06.2017

Mój sprawdzony lekarz okulista. Bardzo dobry specjalista, miły człowiek, sympatyczny. Posiada dużą wiedzę, można mu zaufać. Zawsze zaglądam do gabinetu z pewnością, że zostanę dobrze przyjęta i zbadana jak należy.

Janina

29.05.2017

Bardzo dobry lekarz i specjalista od wzroku. Pan doktor Hanarz zagląda w oczy i już wie wszystko. Mam do niego pelne zaufanie i tylko do niego chodzę do kontrolę. Ma zresztą specjalistyczny gabinet, gdzie od razu można zrobić wszystkie badania.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.