dr n. med. Marek Hanarz

Okulista

Dr n. med. Marek Hanarz specjalizuje się w diagnozowaniu i leczeniu chorób oczu.

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. ...

Doświadczenie w tym zakresie zdobył m.in. na Klinice Okulistycznej w Krakowie i Szpitalu Okulistycznym w Witkowicach. Ponadto stał się uznanym specjalistą praktykując przez szereg lat w Austrii jako asystent na oddziale okulistycznym Szpitala w St. Pölten oraz w ambulatoriach Wiedeńskiej Kasy Chorych. Jest specjalistą okulistą II stopnia (dyplom z wyróżnieniem) oraz doktorem nauk medycznych (praca doktorska na temat prób zróżnicowania histo-chemicznego i immunocytochemicznego komórek płyty podstawy i wysp łożyska).

Umiejętności zdobyte w zakresie wykonywania nowoczesnych zabiegów usuwania zaćmy, chirurgicznego leczenia jaskry i chorób siatkówki (laseroterapia), pozwalają na kompleksowe diagnozowanie wszelkich nieprawidłowości narządu wzroku. W oparciu o zdobyte doświadczenie w dziedzinie histologii, dr n. med. Marek Hanarz wykonuje badanie cyto-histologiczne, dotyczące chorób oczu.

Mając zawsze na pierwszym miejscu zasady etyki lekarskiej, jest nie tylko wybitnym specjalistą, ale też ekspertem. Jako wyspecjalizowany okulista zawsze stara się otoczyć pacjenta wszechstronną, fachową opieką, sprawując rzetelny nadzór nad jego zdrowiem.

W gabinecie wykonuje się m.in. następujące badania diagnostyczne:
- badanie przedniego odcinka dna oka,
- autokeratorefraktometria (komputerowe badanie wad wzroku),
- tonometria aplanacyjna (badanie ciśnienia w gałce ocznej),
- gonioskopia (badanie kąta przesączenia gałki ocznej),
- skiaskopia,
Badanie pola widzenia, między innymi:
- jaskrowe przesiewowe,
- Esterman (neurologiczne),
- plamkowe przesiewowe,
- plamkowe progowe,
- jaskrowe progowe B/Y.
Tomograf komputerowy oka:
- diagnostyka jaskry GDX, HRT
- diagnostyka chorób plamki zółtej siatkówki i ciała szklistego (3D)
- zdjęcia dna oka
- ocena zrostu znamion barwnikowych oka

Ponadto:
- dobór soczewek kontaktowych (w tym torycznych) i progresywnych,
- usuwanie ciał obcych z rogówki i spojówki.

SPRZĘT OKULISTYCZNY:
Gabinet wyposażony został w najnowocześniejszy, kompleksowy sprzęt diagnostyczny umożliwiający dokładne i rzetelne badanie narządu wzroku. W OKOAKCENT do wykonywania badań wykorzystujemy następujące urządzenia:
1. Polomierz komputerowy Centerfield 2 OCULUS,
6. Tomograf komputerowy oka TOPCON 3D Maestro
- 50 000 A-skanów na sekundę
- Skan 12mm x 9 mm wide field obejmujący tarczę i plamkę
- Obraz siatkówki true color
- W pełni zautomatyzowana obsługa: automatyczne ustawianie, auto focus & auto start
- Dostęp do aparatu z wielu pozycji

INFORMACJE DODATKOWE:
- Konsultacja okulistyczna może być prowadzona zarówno w języku niemieckim jak i angielskim,
- możliwość wystawienia Original Honorarnote,
- akceptacja kart płatniczych,
- wystawianie faktur VAT,
- możliwość zakupu soczewek kontaktowych (w tym torycznych).

Joachim

11.08.2017

Uważam, że pan doktor Hanarz to świetny specjalista. Potrafi w oczach wyczytać niemal wszystko. Jest bardzo dobrym lekarzem, a przy okazji miłym i sympatycznym człowiekiem. Można z nim porozmawiać, podpytać, a zawsze odpowie i znajdzie dobre słowo dla pacjenta. A to się liczy i do takich lekarzy chodzi się bardzo chętnie.

Wayne

03.08.2017

Pan doktor Hanarz to bardzo dobry specjalista. Cenię go za wiedzę, doświadczenie i za podejście do pacjenta. Pan doktor jest niezwykle miły, sympatyczny i otwarty. Można z nim porozmawiać, zawsze chętnie odpowie, a do każdego badania bardzo się przykłada. Gdy coś nie pasuje powtarza badanie i nie lekceważy. Jestem na tak.

Aleksy

28.07.2017

Bardzo dobry i wykwalifikowany doktor z dużym doświadczeniem. Widać w nim pasję. Każda wizyta jest bardzo profesjonalna i rzetelna. Pan doktor dużo rozmawia z pacjentem i wyjaśnia. Za to go lubię i doceniam.

Anita

17.07.2017

Pan doktor Hanarz to specjalista. Badał mi oczy, a wykrył u mnie cukrzycę, za co jestem mu ogromnie wdzięczna. gdyby nie on nadal myślałabym, że jestem w pełni zdrowa. Jak widac z oczu można wyczytać wiele rzeczy, ale potrafi to tylko doktor o tak dużym doświadczeniu i wiedzy jak doktor Hanarz.

leonardo

12.07.2017

Mam zaufanie do pana doktora Hanarza i uważam, że to najlepszy specjalista z jakim mialem przyjemność rozmawiać. Ma bardzo dobre podejście do apcjenta, umie odpowiedzieć na dręczące mnie pytania i zawsze wyczerpująco na nie odpowiada. Potrafi słuchać, co jest ważne, a do wizyty zawsze bardzo sie przykłada.

Oceń 6 elementów wizyty i wyraź swoją opinię na temat lekarza
Przeczytaj poradnik dodawania opinii

Wciąż poszukujesz "Okulista Kraków"?

Centrum Diagnostyki Okulistycznej INTEROFTALMIKA s.c.
Fieldorfa Nila 10/3U
CONVEX S.C.