dr Marek Harasim

Ginekolog, Ginekolog położnik

Kompetentny, delikatny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek i trafne diagnozy. Serdeczni polecam.

Ja Pana Doktora poznałam przy okazji wizyty w szpitalu. Jest bardzo miły i uprzejmy, to fakt, jednak na zainteresowanie z Jego strony mogą liczyć tam tylko Jego pacjentki, niekoniecznie z gabinetu prywatnego( i tu mały plusik dla Pana Dr). Każdy lekarz w szpitalu ma "swoje" pacjentki, ale tak zaznaczona prywata jak u Tego Lekarza jest co najmniej niesmaczna. Nie polecam.

Ja Pana Doktora poznałam przy okazji wizyty w szpitalu.

Bardzo dobry lekarz zdecydowanie prowadził dwie moje ciąże w tym był przy jednym z porodów nigdy nie pójdę do innego. Polecam

Ja rowniez bardzo polecam p.Marka, prowadził całą moją ciąże i był przy porodzie. Nawet gdy juz byłam w domu to dzwonił i pytał czy sie dobrze czujemy z córeczką i czy jest wszystko w porządku. Super lekarz i super człowiek. Polecam.

dobry fachowiec ,kompetentny. uprzejmy, rozpoznał moją chorobe natychmiast,postawił diagnoze operował i do dziś nie mam żadnych problemów[czterech poprzednich lekarzy nie wiedziało co mi jest]

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Częstochowa"?

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
ul. Kilińskiego 6, Lok. 12