dr Marek Harasim

Niestety nie mogę polecić. Prowadziłam ciążę u Pana doktora i niestety drugi raz nie zdecydowałabym się na to.

Kompetentny, delikatny i uprzejmy lekarz. Ma bardzo dobre podejście do pacjentek i trafne diagnozy. Serdeczni polecam.

Ja Pana Doktora poznałam przy okazji wizyty w szpitalu. Jest bardzo miły i uprzejmy, to fakt, jednak na zainteresowanie z Jego strony mogą liczyć tam tylko Jego pacjentki, niekoniecznie z gabinetu prywatnego( i tu mały plusik dla Pana Dr). Każdy lekarz w szpitalu ma "swoje" pacjentki, ale tak zaznaczona prywata jak u Tego Lekarza jest co najmniej niesmaczna. Nie polecam.

Ja Pana Doktora poznałam przy okazji wizyty w szpitalu.

Bardzo dobry lekarz zdecydowanie prowadził dwie moje ciąże w tym był przy jednym z porodów nigdy nie pójdę do innego. Polecam

Ja rowniez bardzo polecam p.Marka, prowadził całą moją ciąże i był przy porodzie. Nawet gdy juz byłam w domu to dzwonił i pytał czy sie dobrze czujemy z córeczką i czy jest wszystko w porządku. Super lekarz i super człowiek. Polecam.

dobry fachowiec ,kompetentny. uprzejmy, rozpoznał moją chorobe natychmiast,postawił diagnoze operował i do dziś nie mam żadnych problemów[czterech poprzednich lekarzy nie wiedziało co mi jest]

Bardzo dobry lekarz!Moja ciąża była od samego początku zagrożona ale na szczęście zakończyła się szczęśliwie!Bardzo dobre podejście do pacjenta,jest miły i nie wprowadza paniki jak coś jest nie tak.Szczerze go polecam!

super człowiek i lekarz:0 jestem jego pacjentka od 2 lat:) prowadzil moja ciaze byłam na podtrzymaniu i dzieki niemu mam teraz sliczna 7-miesieczna coreczke:) polecam tego lekarza jest bardzo miły i delikatny:)na wizyte do niego idzie sie z przyjemnoscia:)

Moim zdaniem panu doktorowi chodzi jedynie o przyjęcie jak największej liczby pacjentów w możliwie najkrótszym czasie

Właśnie zakończyłam długie leczenie, po przebytej operacji, którą przeprowadził Pan Doktor Harasim ze świetnym skutkiem. Jest to wspaniały, ciepły i kontaktowy lekarz. U Niego na wizycie pacjentka czuje się tak jakby przychodziła do kogoś bliskiego. Pan Doktor nie stwarza żadnego dystansu, a wręcz przeciwnie jest bardzo delikatny, wrażliwy i kompetentny w diagnozowaniu i przebiegu leczenia. Jednym słowem każdej kobiecie polecam z całego serca wizytę, w pięknym gabinecie, u świetnego lekarza i wyjątkowej dobroci człowieka.