lekarz Marek Hildebrandt

Gastrolog

Konkretny lekarz który słucha pacjenta i wysyła bez problemu na dodatkowe badania lub innych specjalistów. Panie doktorze wracaj pan do przychodni w Czerwionce

Zdecydowanie polecam tego lekarza. Przy konsultacji telefonicznej miły i uprzejmy, rzeczowy i profesjonalny. Pełen zrozumienia dla sytuacji pacjenta. Cieszę się że trafiłem na konsultację do niego.

Pan Doktor bardzo cierpliwy i bardzo miły. Poświęca potrzebny czas pacjentowi i wszystko tłumaczy jak trzeba.

Miły, kulturalny, pełen empatii. To cechy osobiste. Również w samych superlatywach okredle go jako lekarza.

Bardzo dobry lekarz, miły dla pacjentów chociaż czasami krzyczy. Dobitnie wytłumaczy chorobę. Troszczy się o pacjentów.

bardzo dobry lekarz kompetentny,uprzejmy,wzbudza zaufanie POLECAM

bardzo dobry lekarz kompetentny,uprzejmy,wzbudza zaufanie POLECAM