dr hab. Marek Irla

Ortopeda

jeszcze nie spotkałem tak pozytywnego lekarza jak i całego zespołu. Sprawna i profesjonalna pomoc w naprawdę trudnych przypadkach. Godny polecenia w każdym calu. Mało jest (o ile w ogóle są) takich oddziałów z tak dobraną ekipą stawiającą na pierwszym miejscu dobro pacjenta i to od ordynatora po personel pomocniczy. PEŁEN PROFESJONALIZM !!!!

Świetny lekarz a przede wszystkim człowiek który wysłuchał tego co wyczytałam w internecie na temat zwyrodnienia stawów mojej mamy z uśmiechem na twarzy i docenil wiedzę, a nie krytykował takich lekarzy brakuje polecam bardzo tego specjalistę bo tak zapamiętam Pana Dr Irle 😃😃😃

a można prosić jakieś namiary do tego lekarza? chciałabym umówić się na wizytę do niego, ponieważ od jakiegoś czasu mam problemy z kolanem

Super lekarz. Bardzo jestem Jemu wdzięczna za pomoc. Gdy czegoś nie wie, nie ściemnia, tylko konsultuje chorobę z innym lekarzem. Taki sam super państwowo jaki prywatnie. Gorąco polecam.

Miałem problemy z nadgarstkiem.Pan doktor okazał się być profesjonalistą.

Miałem problemy z nadgarstkiem.Pan doktor okazał się być profesjonalistą.

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Szczecinek"?

haluxy.pl
Waryńśkiego 1, 75-404 Koszalin