lekarz Marek Jacek

Neonatolog, Pediatra

Polecam Pana Dr.M.Jacka wszystkim dzieciom, zawsze trafne diagnozy i antybiotyk tylko w ostatecznosci, bardzo dobrze tłumaczy historie choroby rodzicom,swietna rejestracja poprzez smsy, zawsze w wolnym czasie odpisuje.😊Nie znam takiego drugiego lekarza z powołania. Pozdrawiam

Bardzo dobry lekarz, niestety w weekendy totalnie niedostępny. Jedyny kontakt przez sms i odpisuje dopiero w niedzielę wieczorem. Poza ograniczonym kontaktem zero zastrzeżeń. Antybiotyki dziecko dostaje w ostateczności a leki które przepisuje zwykle pomagają.

Niestety nie mogę napisać dobrej opini o tym lekarzu, ponieważ trafiłam do niego z gorączkującym i zakatarzonym dzieckiem. Stwierdził że to zwykła infekcja, po dwóch dniach temperatura nie spadała -po rozmowie telefonicznej kazał czekać, w czwartej dobie w dalszym ciągu temperatura była wysoka około 39stopni po wykonaniu do Pana doktora telefonu on stwierdził że to normalne i kazał dalej czekać. Dobrze że poszliśmy do innego lekarza bo okazało się że synek ma zapalenie płuc.

pan marek swoja fachowoscia, kompetencją - w pelni tych slow znaczeniu, zawyzyl poprzeczke innym lekarzom nie tylko pediatrom w naszej okolicy, chcialabym aby taki lekarz jak pan marek przyjmowal mnie i moja rodzine w pzrychodni laryngologicznej, by byl naszym lekarzem pierwszego kontaktu itd. mam bardzo duże zaufanie do pana doktora, a leczy moje dzieci od urodzenia (9 i 7 lat), przerabialismy rozne choroby, lepsze i gorsze dni, jednak predzej czy pozniej zawsze wracamy do pana doktora, pozdrawiamy

ŚWIETNY,LEKARZ,SPECJALISTA,I CZŁOWIEK Z WIELKIM SERCEM:)

ŚWIETNY,LEKARZ,SPECJALISTA,I CZŁOWIEK Z WIELKIM SERCEM:)

Lekarz z powołania, nie wyśmiewa rodziców, którzy jak my, niekiedy może trochę panikują i z wszystkim lecimy do lekarza:) Naciskał na problem, który inni SPECJALIŚCI, mimo naszych próśb, zbagatelizowali i to dzięki niemu dziś rozpoczęłam rehabilitację nóżek synka. Gdyby znów na to nie zwrócił uwagi, mielibyśmy niemały problem w przyszłości. Pieniądze, które bierze od ludzi to grosze w porównaniu z innymi pediatrami! A ci, którzy twierdzą, że jest nieuprzejmy...najpierw niech zastanowią się nad swoim podejściem do lekarza:) POLECAMY!!!

Lekarz przede wszystkim z sercem i duszą zarówno do dzieci jak i do rodziców. Od 2,5 roku leczymy dzieci u Pana Doktora i zawsze otrzymujemy bardzo fachową pomoc, diagnoza jest zawsze trafna, przebieg leczenia zawsze drobiazgowo wytłumaczony.Myśle, że nasz Pan Doktor jest "igłą w stogu siana" wśród dzisiejszych lekarzy, ale my mamy to szczęście, że go znależliśmy :)

konkretny, rzeczowy, nigdy sie nie pomylił w diagnozie

konkretny, rzeczowy, nigdy sie nie pomylił w diagnozie

Polecamy Pana doktora, to świetny specjalista i zawsze wychodzimy z gabinetu w pełni poinformowani co do stanu zdrowia naszej córki. Zdecydowanie najlepszy lekarz w kedzierzynie!!!

lekarz z powolania.swietne podejscie do dzieci,bardzo dokladnie bada.

lekarz z powolania.swietne podejscie do dzieci,bardzo dokladnie bada.