lekarz Marek Janik

Okulista

Lekarz super , bylam na wizycie z dzieckiem wszystko wytłumaczył na czym polega choroba mojego dziecka . naprawde gopdny polecenia

Ja niestety nie podzielam tych pozytywnych opinii. Zwróciłam się z konkretnym problemem (co jakiś czas mam przekrwione oczy) lekarz to zbagatelizował nie było żadnego wywiadu np. kiedy? czy bolą oczy? itp. zbadał tylko dno oka, o ciśnieniu nawet nie wspomniał. Zajął się natomiast doborem szkieł ( a widzę dobrze w okularach). Stwierdził że są źle dobrane i najlepiej będzie jak się zgłoszę do jego gabinetu, zapłacę za badanie 35 zł.to wtedy zrobimy badania i okulary. Chodzi tylko o wyciągnięcie kasy. To tu nie szło tego zrobić??? Aparatura stała.

Bardzo profesjonalny lekarz. Wykonał kompleksowe badanie oka, stwierdził pewne zaniedbanie ze strony poprzedniego okulisty ale zwrócił na to uwagę w bardzo grzeczny sposób. Pomaga w leczeniu powikłań po półpaścu ocznym.

Świetny lekarz,ze spokojnym sumieniem polecam Pana Doktora cierpiącym i potrzebującym pacjentom. Po sześciomiesięcznej tułaczce po "lekarzach" z zapaleniem rogówki trafiłam do Pana Doktora i w końcu okazało się, że jest dla mnie nadzieja, że nie potrzebuję worka leków i w końcu wiem co jest przyczyną choroby i jak się leczyć. Miły, uprzejmy, solidy fachowiec. Polecam.

Gorąco polecam tego specjalistę-lekarz z powołania-trafna diagnoza-skuteczne leczenie.Gorąco polecam

Wciąż poszukujesz "Okulista Bytom"?

Centrum Onkologii i Pediatri w Chyorzowie
żżeromskiego
szpital
żżeromskiego
Bytom
Gabinet stomatologiczny "DENTAL - WIT"
11 Listopada 16
42-500 Będzin