lekarz Marek Janiszlekarz Marek Janisz - zdjęcie profilowezdjęcie #1zdjęcie #2zdjęcie #3zdjęcie #4zdjęcie #5

lekarz Marek Janisz

Chirurg ogólny, USG

Po ukończeniu studiów w 1996 roku i rozpocząłem specjalizację z chirurgii ogólnej. Praktykę w zakresie leczenia chorób piersi nabyłem w przyklinicznej Poradni Chorób Piersi w Bytomiu.

Obecnie zajmuje się: profilaktyką raka piersi, wykonywaniem badań USG piersi, diagnostyką zmian w piersiach oraz leczeniem chorób piersi – zarówno chirurgicznym, mammotomijnym jak i niechirurgicznym -wszystko w oparciu o najwyższej klasy aparat General Electric (USA) USG - Logiq 9 - Color Doppler.

POlecam gorąco Pana doktora - miałam kłopoty z piersiami i Pan doktor mi pomógł. Bardzo kompetentny oraz bardzo dokładnie wyjaśnił cały zabieg związany z piersiami.

Odwiedziłam doktora Marka Janisza w celu podretuszowania upływu czasu pojawiającego się na mojej twarzy. Nowoczesny i pięknie urządzonz gabinet oraz przemiła atmosfera. Sam zabieg i podeście doktora do pacjenta w pełni profesjonalne. Bezbólowy przebieg. Czekalam z tą opinią prawie 2 tygodnie, by opisac efekty, które zgodnie z zapewnieniem są bardzo dobre ! Polecam z pełnym przekonaniem tego lekarza i pozdrawiam go serdecznie !

Odwiedzam Pana Doktora od kilku lat. Szczerze polecam. Jest profesjonalny, punktualny, tłumaczy wszystko w sposób zrozumiały i cierpliwie odpowiada na pytania. Bardzo ciepły i przyjazny człowiek. Usunął mi zmiany w piersi kilka lat temu, od tej pory systematycznie bada mnie i jestem spokojna o zdrowie. Jego klinika jest na najwyższym poziomie. Personel nawet przypomina telefonicznie o kolejnym terminie wizyt kontrolnych. Ceny są przystępne. Polecam dla profilaktyki albo leczenia.

Witam, pierwszy raz w życiu byłam na USG piersi i trafiłam do dr Marka Janiasz, poleciła mi go koleżanka, okazało się że to bardzo kompetentny, życzliwy, kulturalny człowiek. W trakcie badania doktor wszystko tłumaczył, i poświęcił mi maksymalną ilość czasu, rzadko kiedy trafia się na takiego fachowca.Polecam .

Miły, wesoły, porządnie wykonuje zabiegi, ale...Zdarzało mu się wykonywać zabiegi na szpitalnym, a zatem publicznym, sprzęcie za pieniądze. Zawsze tak kombinował, żeby pacjentka trafiła na płatny zabieg. Usilnie namawia na przeróżne dodatkowe zabiegi. Mnie jednak taka pazerność odpycha.

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Emilii Plater 47 lok. 73
LIM