dr n. med. Marek Jankiewicz

Kardiolog

Cudowny czlowiek super specjalista empatyczny i profesjonalny traktuje pacjenta tak ze ten czuje sie kims wyjatkowym. Po wielu pobytach w szpitalach moj tato byl zachwycony kultura i haryzma Pana Doktora. Po prostu mistrz w swoim zawodzie. Dzieki DOKTORZE za to ze jestes dzieki za to jaki jestes i dziekujemy za to ze nie wyjechales z tego kraju ktory mowiac oglednie sluzbe zdrowia traktuje po macoszemu. DZIEKI

Moja mama dusiła się, i nie pomagały pobyty w szpitalu (powiatowym). Po jednej wizycie funkcjonuje w miarę normalnie. Dla nas to sukces a wdzięczność dla Pana Doktora za trafną diagnozę i celne leki nie ma granic. Polecam, bo i mnie polecono tę wizytę no i się nie zawiodłam!

bardzo dobry lekarz, kompetentny i trafnie stawia diagnozę

bardzo dobry lekarz, kompetentny i trafnie stawia diagnozę

Wspaniały lekarz i człowiek.Odpowiadając na pytania pacjenta nie zerka nerwowo na zegarek.W sposób zrozumiały stara się wyjaśnić działanie leku.W sposób przystępny stara się rozwiać obawy działań niepożądanych przyjmowanych leków.

Bardzo kompetentny i super uprzejmy.Wyjaśnia bardzo dokładnie chorobę, podchodzi do pacjenta bardzo solidnie.

Wciąż poszukujesz "Kardiolog Lublin"?

Czarkowskiego 2
20-538 Lublin