dr n. med. Marek Jankiewicz

Kardiolog

Mistrzostwo świat w każdym aspekcie. Oprócz kompetencji to empatia, wyrozumiałość, cierpliwość na najwyższym poziomie

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalista kardiologiem, ponad wszelka watpliwosc jest lekarzem z powolania. Spokojnie i dokladnie objasnia pacjentowi stan i mozliwosci zastosowania leczenia jak tez mistrzowsko dokonuje zabiegi. Nadmienie, ze kultura osobista Pana Doktora ma ogromny wplyw na samopoczucie pacjenta. Moja ocena wynika z uratowania mi bliskiej osoby w wieku 86 lat w naprawde ciezkiej sytuacji kardiolog. Polecam serdecznie Pana Doktora. Cieszmy, ze Lublin ma super specjalistow.

Cudowny czlowiek super specjalista empatyczny i profesjonalny traktuje pacjenta tak ze ten czuje sie kims wyjatkowym. Po wielu pobytach w szpitalach moj tato byl zachwycony kultura i haryzma Pana Doktora. Po prostu mistrz w swoim zawodzie. Dzieki DOKTORZE za to ze jestes dzieki za to jaki jestes i dziekujemy za to ze nie wyjechales z tego kraju ktory mowiac oglednie sluzbe zdrowia traktuje po macoszemu. DZIEKI

Moja mama dusiła się, i nie pomagały pobyty w szpitalu (powiatowym). Po jednej wizycie funkcjonuje w miarę normalnie. Dla nas to sukces a wdzięczność dla Pana Doktora za trafną diagnozę i celne leki nie ma granic. Polecam, bo i mnie polecono tę wizytę no i się nie zawiodłam!

bardzo dobry lekarz, kompetentny i trafnie stawia diagnozę

bardzo dobry lekarz, kompetentny i trafnie stawia diagnozę

Wspaniały lekarz i człowiek.Odpowiadając na pytania pacjenta nie zerka nerwowo na zegarek.W sposób zrozumiały stara się wyjaśnić działanie leku.W sposób przystępny stara się rozwiać obawy działań niepożądanych przyjmowanych leków.

Bardzo kompetentny i super uprzejmy.Wyjaśnia bardzo dokładnie chorobę, podchodzi do pacjenta bardzo solidnie.

Pan Doktor był nieuprzejmy, potraktował mnie lekceważąco, nie polecam.

Pan Doktor był nieuprzejmy, potraktował mnie lekceważąco, nie polecam.

Bardzo dobry specjalista ze wspaniałym i życzliwym podejściem do pacjenta. Leczę się u Pana Doktora już od ponad 2 lat i muszę przyznać,że dzięki Niemu mogę normalnie funkcjonować a problemy z sercem nie są już tak odczuwalne jak dawniej.Pozdrawiam

Uważam że jest to dr pracujący w jednym z najlepszych szpitali z dobrymi kardiologami. W sprawach sercowych jest świetnym specjalistą. Potraktował mnie bardzo życzliwie. Polecam tego Pana.