Lekarz źle prowadził moje leczenie Izotekiem (najsilniejszy lek na trądzik), nie zdecydował w porę o przerwaniu terapii lub po prostu zmniejszeniu dawki dziennej. Przez to musiałam szukać pomocy u innego dermatologa, niestety było już za późno. Dzisiaj mam poważne problemy ze stawami, zniszczoną psychikę i wielki żal do tego lekarza. Być może jest świetnym lekarzem dermatologii estetycznej, ale leczenie poważnych chorób skóry to coś bardziej skomplikowanego i odpowiedzialnego. Nie poleam.

Wizyta przebiegła tak jak powinna, Pan Doktor na luzie, przyjaźnie podszedł do pacjenta. Zaaplikowane leczenie przyniosło oczekiwany skutek, jeżeli kiedyś znów będę miał problemy skórne to z pewnością wrócę do dr Jankowskiego

Dr Jankowski wypełniał mi fałdy i poprawiał opadłe policzki. Obyło się bez bólu i siniaków, wytłumaczył co sie bedzie działo w trakcie i po zabiegu, a przy tym dowcipny i elokwentny więc wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Ela

Ela

Byłam u doktora na NFZ, spędziłam w gabinecie ok. 45 minut. Doktor na spokojnie wytłumaczył mi jak pielęgnować skórę dziecka, jakich pokarmów unikać, kiedy stosować leki a kiedy tylko emolienty. Doktor zrobił też zdjęcia skóry córci, żeby rzetelnie ocenić efekt leczenia przy kolejnej wizycie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty.