lekarz Marek Januszewski

Laryngolog

2,6

Brak poszanowania dla czasu i zdrowia pacjenta. Az sie odechciewa placic skladki zdrowotne w zamian za robienie z pacjenta idioty

Dzisiaj byłam u Pana doktora z NFZ i jestem bardzo mile zaskoczona. Bardzo miły i kompetentny lekarz. Wszystko wytłumaczył i poświęcił mi dużo czasu.

Nie polecam, lekarz nie tłumaczy niczego, nie słucha co się do niego mówi, zignorował problem z którym przyszłam skupiając się na innym, do tego jest niemiły. Z wizyty wyszłam niemiło potraktowana, bez planu leczenia. Strata czasu.

ODWIEDZIŁAM kilkunastu laryngologów, dodam...(prywatnie). W końcu odwiedziłam zupełnie przypadkowo Pana doktora, na NFZ (żeby było ciekawiej). Pół roku leczenia i GENIALNIE. Bez żadnych sterydow, zabiegów i leków od innych lekarzy którzy tylko pogarszali mój stan i oprózniali portfel. Leki które musieli sprzedawać bo akurat .... sami sobie dopowiedzcie. Tu super, a dzisiejsza wizyta kontrola REWELACJA. Panie doktorze, dziękuję. Pozdrawiam

ODWIEDZIŁAM kilkunastu laryngologów, dodam...(prywatnie).
Pół roku leczenia i GENIALNIE.
Leki które musieli sprzedawać bo akurat .... sami sobie dopowiedzcie.
Tu super, a dzisiejsza wizyta kontrola REWELACJA.
Panie doktorze, dziękuję.
Pozdrawiam

Nie polecam nikomu"Lekarz"kompletna porażka. Kultury zero.Pan jest niemiły, nieuprzejmy i obraża pacjentów.To co przeżyłem u niego to jakaś MASAKRA powtarzam MASAKRA. Pacjentów traktuje jak zło konieczne.

To co przeżyłam u tego lekarza TRAGEDIA nie słucha niczego sam tylko wyciąga wnioski po wysłuchaniu pół słowa. MASAKRA ,MASAKRA obraża ludzi. Jest niemiły, z tego co mówi skończyłoby się sepsą to co proponuje. Jeżeli dojdę do zdrowia nie zostawię tego tak sobie. Gratuluję podejścia i oceny stanu zdrowia.

Nie polecam nikomu !!! Uprzejmość, kompleksowość podejścia, tłumaczenie choroby i leczenia - ma wiele do życzenia.

Absolutnie nie polecam, strata czasu. Pan jest nieuprzejmy, nie tłumaczy sposobu leczenia. Pacjenta traktuje przedmiotowo. Ogólnie ocena negatywna.

Jestem zachwycona fachowością i uprzejmością Pana Doktora. Byłam przez Niego operowana. Tak przed, jak i po operacji czułam się w dobrych rękach! Sama operacja została przeprowadzona fachowo, bezboleśnie, bez stresów! Po prostu super!!! I: w ramach NFOZ!

Pan doktor ma podejście filozoficzne, ale wiedzę posiada. Jak każdy lekarz jest wrazliwy na swoim punkcie i bron boze przyznac sie do wlasnej terapii zachowawczej. Raczej jest skuteczny.