lekarz Marek Jaworowski

NIE POLECAM!!!Dzwonilam tydzien wczesniej aby umowic sie na wizyte dostalam informacje ze mam dzwonic w ten sam dzien, zadzwoniłam dostalam informacje ze mam przyjsc ok18:30 pozniej ze juz przed 18 czekalam tam ok 3h umawiałam sie na inne badanie przez telefon co jasno objaśniłam chcialam pokazac Panu skierowania na ktorych bylo opisane co ma byc wykonane jednak nawet na nie nie spojrzał. Lekarz traktuje kobiety bardzo nieprofesjonalnie jest oschły i na wejściu straszy kosztami badań kilkukrotnie usłyszałam tekst rozbieraj sie, gdy powiedzialam ze nie mam tylu pieniedzy na badania ktore ON CHCE wykonac a mi zalezalo na czym innym po chwili dialogu stwierdził ze zrobi mi je za tyle ile mam przy sobie i znowu slyszalam ze mam sie rozbierać. Gabinet wyglada bardziej jak składowisko rupieci i wsyztskiego co wpadnie w reke. Pierszenstwo maja panie wybrane przez lekarza a jedna osoba siedzi w gabinecie minimum 30min. Totalnie ODRADZAM nie tak powinna wygladac pierwsza wizyta u takiego lekarza poniewaz bardzo sie do niego zrazilam.

Lekarz może i ma wiedzę, ale nie prowadzi wizyty tak jak trzeba. Na zwykłą cytologię trzeba czekać 2 miesiące. Podaje tabletki bez opakowania, luzem (tabletki wypakowane z innego opakowania i przełożone w drugie) Mówi jedno robi drugie. Fakt miły i przyjazny, ale tym nie da się nadrobić wszystkiego. Gabinet w Oleśnicy to składowisko wszystkiego. Czekać trzeba na dworze, póki doktor się nie zjawi. Lokalizacja na plus. Za bardzo wierzy swojej pamięci, mało zapisuje. Dokładnie nie wiem jak to wygląda z kobietami w ciąży, ale zwykłym pacjentkom nie prowadzi żadnej karty. Ułatwieniem byłoby zapisywanie wizyt (to na pewno) Zbyt duża pewność siebie. Według tego doktora nadżerka przez niecały miesiąc z wielkości 20gr może zmniejszyć się do 10gr. Bez podawania jakichkolwiek lekarstw. Ogólnie pozytywnie, ale bez szału.

Stanowczo odradzam! Procedura rejestracji to po prostu jedna wielka kpina. Pacjentka jest informowana o natychmiastowej dostępności lekarza, po czym po niezwłocznym przybyciu na miejsce okazuje się, iż jest "-nasta" w kolejce oczekujących. Jest to nic innego jak celowe wprowadzanie pacjenta w błąd. Jako mąż jednej z pacjentek zwracam uwagę na skandaliczne, wręcz przedmiotowe traktowanie kobiet - tuż przed zabiegiem lekarz kilkukrotnie pytał żonę o potrzebę skorzystania z toalety, po czym już w trakcie zabiegu pozostawił żonę na fotelu i jak gdyby nigdy nic wyszedł sobie " za potrzebą". Zero szacunku dla drugiego człowieka! Znam weterynarzy, którzy okazują więcej empatii wobec swoich pacjentów aniżeli pan doktor. Pamiętam zimową wizytę żony, w trakcie której wyproszono kobiety na zewnątrz budynku, tłumacząc się koniecznością przeprowadzenia okresowej dezynsekcji. Sądzę, iż takie czynności można zaplanować z wyprzedzeniem, bez konieczności fundowania ludziom kilkugodzinnego wyczekiwania na mrozie. Znieczulica, brak szacunku i pogoń za mamoną...

po co apteki jezeli lekarz handluje lekami a tak działa ten pan jaworowski , czy jest to zgodne z prawem obowiazujacy

Zdecydowanie odradzam, gościłam z wizytą 4 rary i lekarz nie zauważył, że moje dziecko nie ma 2 palców!!!!Dodam 4 razy!Cóż, jakby lekarz poświęcał więcej czasu na badanie i nie odrywał się od niego i odbierał telefony od przedstawicielek medycznych to może i by się skupił na badaniu. Podpisując się pod badaniem , że widzi istnienie 5 paliczków a ich tam nie było to ŻENADA!

Gdyby lekarz ten wykonał tylko usg bez wdawania się w rozmowę o postępowaniu w przypadku kobiet mających cukrzycę ciążową, myślę że ocena byłaby pozytywna. Niestety w rozmowie merytorycznej, nie dotyczącej tematu usg, lekarz ten wykazał się dużą niekompetencją, brakiem znajomości zaleceń Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego, wypowiadał się autorytatywnie na tematy, których wyraźnie sam nie rozumiał a co najgorsze próbował budować swój autorytet kosztem innych lekarzy. Na domiar wszystkiego bardzo mnie nastraszył nie mając do tego - jak się okazało po konsultacjach z innymi specjalistami- żadnych podstaw. Niestety wyglądało to trochę tak, jakby chciał mnie naciągnąć na kolejne wizyty u siebie, ale jest to oczywiście tylko moje subiektywne odczucie, które mnie nie opuściło nawet po zdystansowaniu się do całego spotkania.ODRADZAM

Polecam w 100% !!!!Świetny lekarz!!Co do komentarzy o kolejkach to trudno się dziwić, skoro do NAJLEPSZEGO chcą przyjść wszystkie!!!

Trafiłam do Jaworowskiego całkiem przez przypadek. Dziwi mnie to że: 1) gabinet to jeden wielki syf, bardziej przypomina magazyn niż gabinet lekarski, 2) nie umawia na godzinę, należy przyjść przed 16 i stać w kilometrowych kolejkach pod chmurką, a następnie czekać w brudnej i ciasnej poczekalni kilka godzin. Zajęta kolejka nigdy nie oznacza, że coś się nie zmieni, ponieważ Pan Dr zawsze ma kogoś kto musi wejść pierwszy. 3) Nigdy nie przychodzi na czas, należy czekać około 15, a czasami nawet 40 minut 4) Wypisuje leki, które przeważnie ma u ...

Trafiłam do Jaworowskiego całkiem przez przypadek. Dziwi mnie to że:
4) Wypisuje leki, które przeważnie ma u siebie w gabinecie, lub wysyła do apteki pod orłem
5) Wizyty lekarskie ustala zawsze co 2 tyg, a gdy chciałam przychodzić raz w miesiącu, powiedział, że to niemożliwe
Zastanówcie się za nim umówicie się na wizytę. Nie żyjemy w średniowieczu, a on nie jest jedyny w Oleśnicy!!!!

Lepszego lekarza nie znam! Już po raz kolejny udowodnił nie tylko mi, że jest fachowcem w swojej dziedzinie! wszystkim paniom gorąco polecam

Przed wizytą u Doktora Jaworowskiego byłam pacjentką jeszcze 7 innych lekarzy i żaden na przestrzeni dwóch lat nie umiał postawić właściwej diagnozy. On jeden stwierdził co mi dolega i przeprowadził skuteczne leczenie. Z pełną odpowiedzialnością uważam, że jest najlepszym specjalistą na świecie. Jeszcze raz Panu dziękuję Panie Doktorze.