prof. dr hab. n. med. Marek Jemielity

Kardiochirurg

Pan Profesor Marek Jemielity to wspaniały ,szlachetny ,bezinteresowny , bezbłędny , wielce czuły i gotowy pomóc WSZYSTKIM ludziom chorym bez wyjątku. Dzięki Bogu ,że tyłu ludzi uratował Pan Profesor ,których przywiezlismy lub skierowaliśmy do PROFESORA wszyscy są zdrowi ,szczęśliwi i urauratowani W tym również prawie cała rodzina męża i mój mąż. SZKODA , tak mało pacjentów przyjdzie i nie uściska i podziekujePANU ROFESOROWI.
Ja kocham PANA PROFESORA i DZIEKUJEMY. ORG

mam pytanie -gdzie i czy w ogóle przyjmuje Pan profesor --prywatnie ???? chciałabym zasięgnąc porady ..

Najlepszy kardiochirurg w Wielkopolsce. Jest profesjonalistą a do tego fantastycznym człowiekiem dzięki niemu żyję.

Tak jak poprzednicy uważam ,że Pan Profesor to skromny, mądry człowiek z wielką kulturą osobistą. Cieszę się że mogliśmy z mężem trafić to tego wybitnego specjalisty. Czujemy się bezpieczniej mimo że męża czeka poważny zabieg. specjalisty

Z całego serca dziękuję P.Profesorowi za uratowanie życia mojej mamie.Miesiąc temu przeszła operację usunięcia tętniaka rzekomego(7 cm),który wybudował się po przebytym zawale. Opatrzność Boża,wiara, zaufanie w umiejętność tego lekarza sprawiły,że mama(71lat) poddała się tak poważnej operacji. Profesor to niesamowicie skromny, otwarty człowiek, bardzo dobry fachowiec.DZIĘKUJĘ ...

Profesor to niesamowicie skromny, otwarty człowiek, bardzo dobry fachowiec.DZIĘKUJĘ i polecam tym którzy szukają pomocy.
Dziękuję również całemu rzetelnemu personelowi, bez którego trudno by było osiągać tak dobre rezultaty w dalszym leczeniu chorego.

Wciąż poszukujesz "Kardiochirurg Poznań"?

ulica szwajcarska
Medicor
ul. Chartowo 27 lokal 11
61285 Poznań
I-Kar centrum chorób serca i układu krążenia
Poznań ul. Szkolna 8/12
Onko-Team Diagnostyka
ul. Chwaliszewo 72A/5
Specjalistyczny Gabinet Prywatny
Chwaliszewo 72
61-556 Poznań
Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Szpitalna 27/33
60-572 Poznań