lekarz Marek Józefczak

Pan Doktor jest specjalistą godnym polecenia. Można spokojnie wyjaśnić wszystkie problemy, poświęca tyle czasu ile pacjentka potrzebuje. Zawsze oddzwania. Podchodzi do każdego z szacunkiem i wielką kulturą osobistą.

wspaniały lekarz bardzo mi pomógł moja pierwsza wizyta u PANA DOKTORA okazała sie bardzo skuteczna polecam tego lekarza wszystkim pania. jest wiarygodny i dotego bardzo miły. Wiemy że teraz lekarze to tez ludzie i moga sie mylic ale jednak wybór tego lekarza to jak wygrana. polecam i pozdrawiam pana doktora

Wspaniały lekarz i człowiek, pomocny i wyrozumiały. Będąc w ciąży pod jego opieką czułam się bezpieczna. W przyszłości na pewno ponownie wybiorę Doktora do prowadzenia kolejnej ciąży. Poświęca pacjentce dużo czasu i uważnie słucha oraz doradza w każdej kwestii.

dobry lekarz ,dobry doradca ni tylko w sprawach zdrowotnych takze i prywatnych

dobry lekarz ,dobry doradca ni tylko w sprawach zdrowotnych takze i prywatnych

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, kompetentny, z bardzo dużym poczuciem humoru. Wizyta bezstresowa, zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze. Jak dla mnie najlepszy ginekolog na jakiego do tej pory trafiłam. Polecam

Polecam. Rzeczowy, konkretny, a przede wszystkim kompetentny. Ma dużą wiedzę, ponadto wizyty nie są stresujące, bardzo miły lekarz. Bardzo delikatny,co dla mnie jest niezmiernie ważne.A poza tym miły i cierpliwy, można Go o wszystko zapytać i na pewno otrzyma się wyczerpującą odpowiedź. Zleca wszystkie potrzebne badania. Polecam gorąco !!!

bardzo dobry lekarz, kompetentny , wzbudza zaufanie polecam z całą odpowiedzialnością

wspaniały lekarz trafiłam w jego ręce dwa razy i nie mam nic do zarzucenia

wspaniały lekarz trafiłam w jego ręce dwa razy i nie mam nic do zarzucenia

Nie jestem pacjentką dr Józefczaka, ale dwukrotnie leżałam na patologii ciąży i przekonałam się, że jest to bardzo miły i rzeczowy lekarz. Interesuje się pacjentkami. Po zabiegu przyszedł i mnie uspokoił, rozwiał wszelkie obawy. Pod jego opieką można czuć sie bezpiecznie. Poza tym odział ginekologii w Proszowicach pod jego władzą jest "zdyscyplinowany" i działa jak należy. Myślę ze z następną ciążą wybiorę na lekarza prowadzącego właśnie dr Marka.

Bardzo dobry lekarz, z odpowiednim podejściem. Pomaga w trudnych sytuacjach i nie pozostawia pacjentkę bez opieki.Można na nim polegać i liczyć na pomoc.Profesjonalista.