lekarz Marek Józefczak

Ginekolog

wspaniały lekarz bardzo mi pomógł moja pierwsza wizyta u PANA DOKTORA okazała sie bardzo skuteczna polecam tego lekarza wszystkim pania. jest wiarygodny i dotego bardzo miły. Wiemy że teraz lekarze to tez ludzie i moga sie mylic ale jednak wybór tego lekarza to jak wygrana. polecam i pozdrawiam pana doktora

Wspaniały lekarz i człowiek, pomocny i wyrozumiały. Będąc w ciąży pod jego opieką czułam się bezpieczna. W przyszłości na pewno ponownie wybiorę Doktora do prowadzenia kolejnej ciąży. Poświęca pacjentce dużo czasu i uważnie słucha oraz doradza w każdej kwestii.

dobry lekarz ,dobry doradca ni tylko w sprawach zdrowotnych takze i prywatnych

dobry lekarz ,dobry doradca ni tylko w sprawach zdrowotnych takze i prywatnych

Bardzo dobry lekarz, rzeczowy, kompetentny, z bardzo dużym poczuciem humoru. Wizyta bezstresowa, zawsze przebiega w przyjaznej atmosferze. Jak dla mnie najlepszy ginekolog na jakiego do tej pory trafiłam. Polecam

Polecam. Rzeczowy, konkretny, a przede wszystkim kompetentny. Ma dużą wiedzę, ponadto wizyty nie są stresujące, bardzo miły lekarz. Bardzo delikatny,co dla mnie jest niezmiernie ważne.A poza tym miły i cierpliwy, można Go o wszystko zapytać i na pewno otrzyma się wyczerpującą odpowiedź. Zleca wszystkie potrzebne badania. Polecam gorąco !!!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Proszowice"?

Jaworowski Ginekologia i Położnictwo
Bulwarowa 31