dr n. med. Marek Just

Chirurg ogólny, Endokrynolog

Ukończył Wydział Lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach w 1994 r. Wiele lat pracował w Klinice Chirurgii Ogólnej w Bytomiu specjalizującej się w leczeniu chirurgicznym chorób tarczycy i przytarczyc. Obecnie jest ordynatorem Oddziału Chirurgii Ogólnej w Piekarach Śląskich. Szczególne zainteresowania to chirurgia zmian łagodnych i nowotworów złośliwych gruczołu tarczowego oraz zastosowania małoinwazyjnych technik w chirurgii ogólnej. Uczestniczy czynnie w wielu zjazdach i kursach do...

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza Wspaniały lekarz o Wielkim sercu z Wielką emaptią,który wszystko dokładnie wyjaśnia. Operacja usunięcia całej tarczycy tarczycy przez Pana Doktora przebiegła bez powikłań. Tydzień po operacji i juz bez chrypy. Bardzo polecam!

Ja polecam . Zostałem zoperowany przez p. Marka . Czytam komentarze m no cóż, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie. Dlatego i ja skorzystam . Przed wieloma laty słyszałem o tym lekarzu jeszcze wtedy nie wiedziałem, że mam problem z tarczycą. W rodzinie miałem profesora doktora ortopedę traumatologa, wujka który wykładał na WAM w Łodzi. Jego pasją była nauka i leczenie ludzi. Jeździł Warburgiem :) Jak spotkałem pana Marka , przypomiał mi sie mój wujek troskliwy , kompetentny , ale przede wszystkim człowiek wielkiej pasji do zawodu, który wykonuje. Jestem ...

Ja polecam .
Zostałem zoperowany przez p. Marka .
Czytam komentarze m no cóż, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie.
Dlatego i ja skorzystam .
Jego pasją była nauka i leczenie ludzi.
Jeździł Warburgiem :)
Jestem po operacji nawet nie podziękowałem panu Markowi za operację ,
jednak prywatnie uważam, że dał mi drugie życie .
Wiem, że bez tarczycy będę żył już inaczej, ale będę żył.
Za to jestem panu Markowi wdzięczny.

Dla jasności nie zapłaciłem złotówki operacja z NFZ .

Dla mnie to profesjonalista z wieloletnim doświadczeniem, polecam.

Przypadek sprawil ze trafilam do tego lekarza. Wizyta prywatna. Pan dr. badal mnie okolo godziny -tak 1 -godziny ,bardzo dokladnie wszystko wyjasnial. Zadawalam wiele pytan,dostalam wyczerpujace odpowiedzi. Wielka kultura i empatia do pacjenta. Bylo mi to potrzebne by spojrzec chlodnym okiem na dalsze leczenie. Wielkie uklony dla Pana doktora, chcialabym na swojej drodze dalszego leczenia, tylko takich ludzi spotykac. Pacjentka.

Polecam Pana doktora. Pomyślnie i bez komplikacji przeprowadził moja operacje usuniecia tarczycy. Bardzo miły i sympatyczny. 😊

Zawiodłam się na tym lekarzu, dla niego liczy się pieniądz nie człowiek, tylko by operował nie leczył, ciągle zabiegany. Nie polecam.

Nie polecam tego lekarza. Przede wszystkim - sposób traktowania pacjenta - to jest lekarz "starej" generacji który czuje się jakby to ująć "nadludziem". Według mnie te czasy już minęły i trzeba się wykazać po prostu wiedzą, holistycznym podejściem do pacjenta i traktować go jeżeli już nie z szacunkiem to chociaż grzecznie. Ja miałam bardzo nieprzyjemną sytuację z tym Panem, innym lekarzem z poradni chirurgicznej Szpitala Miejskiego w Piekarach Śląskich. Merytorycznej wiedzy nie będę oceniać, bo skończyło się na jednej wizycie, natomiast wolę szukać dalej niż być uzależnionym od decyzji i widzimisię tego typu człowieka. Reasumując napiszę tak samo jak wyżej po prostu nie polecam.

Bardzo dobry lekarz, z wielkim sercem. Nazwalam Go Aniołem Stróżem mojego zdrowia. Od paru lat jestem pod stałą opieką Pana doktora. Operował mnie już 3 razy. Bez jakichkolwiek powikłań. Przed każdą operacją czułam się spokojnie i bezpiecznie oddając się w jego ręce. Mam do niego ogromne zaufanie. Oddany w pełni pacjentowi, z ogromną wiedzą, a przede wszystkim szczery i uczciwy. Podziwiam Go za to, jaką ma pamięć do swoich pacjentów, a ma ich całe mnóstwo. To człowiek, któremu ogromną satysfakcję daje możliwość pomocy drugiemu człowiekowi zupełnie bezinteresownie.Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo dobry lekarz. Od 8 lat leczę się u doktora Justa i nigdy nie zapłaciłam ani złotówki. Operował mnie, potem ratował mojego syna, bo inni lekarze nie potrafili postawić prawidłowej diagnozy, również go operował. Śladów po operacji prawie nie mamy:) Od 4 lat leczę u niego tarczycę, wszelkie biopsje i drobne zabiegi dr Just robi bezboleśnie. Ostatnio moja córka stwierdziła, że mam rację, jak Pan Doktor robi zabieg to nic nie boli. Bardzo polecam!!!

Nie jest endokrynologiem! I chociażby wyciął milion tarczyc to nim nie będzie!Jest dobrym chirurgiem, ale dlaczego przypisuje sobie nieprawdziwe specjalności, czyżby dla zwiększenia wpływów na konto ?

Bardzo dobry w swoim fachu, potrafi trafnie zdiagnozować, a w razie większych problemów przeprowadzi kompleksowe badania