lekarz Marek Kaniak

Ginekolog

Najlepszy MEGA !!!!!! Wspaniały lekarz. Nie boi się wyzwań!!!! Dzięki niemu urodziłam zdrowego Synka :) Otwarty , wesoły , przesympatyczny. Nie owija w bawełnę , wszystko wytłumaczy od A do Z :)

Świetny lekarz. 24h na dobę trzymał rękę na pulsie ;-) Dzięki niemu mamy pięknego i zdrowego synka. Okres spędzony w szpitalu wspominam bardzo miło, a poród był dla mnie niezwykłym a nie traumatycznym przeżyciem :-) BARDZO BARDZO BARDZO POLECAM! Ps. A ta Pani co pisze o trzech pacjentkach w gabinecie... jakoś nie wyobrażam sobie, żeby dr Kaniak do czegoś takiego dopuścił, bo bardzo szanuje intymność pacjentek.

BARDZO BARDZO BARDZO POLECAM!

Gorąco polecam. Dzięki niemu mamy po 10 lata, naszą wyczekaną córeczkę. Z moją chorobą lekarze nie dawali mi szans na dziecko. Wlał do mojego serca dużo optymizmu. Chociaż nie obiecywał "gruszek na wierzbie"i żeby zobaczyć uśmiech na jego twarzy trzeba mieć szczęście:). Do końca życia będziemy mu wdzięczni za to co dla nas zrobił. P.s. Nie mam pojęcia skąd ta poprzednia opinia. Nigdy nie uwierzę, że przyjął trzy pacjentki na raz. Zawsze drzwi były zamykane na klucz. Przywitał naszą córcię na tym świecie i nie wyobrażam sobie lepszego lekarza(a zapewniam, że nie jeden "próbował" mi pomóc).

czytając opinie o tym panu, mam wrażenie, że to dwie różne osoby. Trafiłam do niego tylko na konultację związaną z cukrzycą ciążową. Liczyłam na wskazówki dot. diety, rodzaju leczenia itp. Całość streścił w jednym zdaniu: nie słodko, nie tłuto. Był niemiły, nieuprzejmy, nic mu się nie podobało, ciągle tylko komentował moją książeczkę ciąży. Nigdy w życiu nie poleciałabym tego "lekarza" nikomu! I pierwszy raz widziałam, żeby w jednym gabinecie, jednocześnie pan przyjmował trzy pacjentki. Gdybym miała rodzić w jego obecności, wolałabym męczyć się sama, bo nie wyobrażam sobie takiego upokorzenia, jakie przechodziłam w ciągu kilkuminutowej wizyty w perspektywie kilkugodzinnego porodu. NIE POLECAM

Z całego serca polecam:) Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza

Z całego serca polecam:) Nigdy nie spotkałam lepszego lekarza

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Jelcz-Laskowice"?

Marek Żarczyński

ulica Powstańców Śląskich 7a
Wrocław
aleja Pracy 17/6
53-231 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rejonowo - Specjalistyczna Sp z o.o.
ulica Bożka 13
55-231 Jelcz-Laskowice